Poszukujemy technika utrzymania maszyn

Szczegóły ogłoszenia

‼️‼️ PRACA SZUKA CZŁOWIEKA ‼️‼️

????Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Technik-utrzymania-maszyn/38559-94073-33-db0-1647.html

Poszukiwany: Technik utrzymania  Maszyn i Urządzeń
Miejsce Pracy: Pruszcz Gdański
Zadania:
  • Wymiana regulacja parametrów maszyn oraz wymiana narzędzi
  • Regularny przegląd maszyn i urządzeń
  • Naprawianie problemów technicznych
  • Przeprowadzanie niezbędnych prac naprawczych
Wymagania:
  • Znajomość budowy maszyn i mechaniki oraz procesów produkcyjnych.
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
  • Doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku.
Warunki:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus bonus kwartalny
Darmowe dojazdy do Pracy z Gdańska Głównego

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.