Poszukujemy elektryków i elektromechaników

Jesteśmy firmą działającą w zakresie instalacji elektrycznych, promocji innowacyjnych rozwiązań ich montażu, obsługi i serwisu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Elektryk, Elektromechanik,

Oferujemy:
ciekawe realizacje projektowe
dostęp do innowacyjnych produktów
pracę zadaniową
elastyczny czas pracy
możliwość pracy na kontrakt, umowę zlecenie, współpracę na zasadach B2B
przyjemną atmosferę w pracy
przynależność do wąskiej grupy specjalistów
szkolenia
program motywacji i benefitów

Zakres obowiązków:
wykonywanie prac montażowych instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją
kładzenie kabli, instalacji ogrzewania, oświetlenia,
montaż instalacji fotowoltaicznych
montaż mebli (smart)
przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji zainstalowanych urządzeń i sieci
serwis instalacji elektrycznych, rozdzielnic
prowadzenie dokumentacji z wykonanych czynności
współpraca z projektantami i działem technicznym

Wymagania:
uprawnienia SEP
mile widziane inne certyfikaty i uprawnienia (w tym UDT)
rzetelność w wykonywaniu pracy
komunikatywność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: office@espider.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.