Poszukiwane grunty pod elektrownie słoneczną

Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy gruntów pod budowę elektrowni słonecznych (farm fotowoltaicznych).
Najlepsze grunty to te o niskiej klasie: IVb, V, VI lub VII, posiadające drogę dojazdową oraz linię średniego napięcia przebiegającą przez działkę lub w jej niedalekiej odległości.
Oferujemy długi czas dzierżawy oraz atrakcyjne warunki umowy. Bezpośrednio współpracujemy z inwestorem co daje możliwości negocjacji warunków oraz pewność, że farma po otrzymaniu wszystkich pozwoleń zostanie wybudowana w najszybszym możliwym terminie.
Długoterminowa dzierżawa to pewna inwestycja, która pozwoli zabezpieczyć siebie na przyszłość w postaci stałego, dodatkowego dochodu.
Nie sprzedajemy umów, nie oddajemy Waszych ziem w obce ręce a Inwestor jest w 100% z polskim kapitałem i działa tylko na terenie Polski.
Prościej się nie da, prześlij nam dane lokalizacyjne gruntu a my sprawdzimy, czy Twoja działka będzie odpowiednia pod taką inwestycję oraz jakie warunki możemy zaproponować, bez owijania w bawełnę, bez ukrytych kosztów, bez straty czasu. Wypełniasz i dostajesz odpowiedź. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie:  https://arcasolar.pl/farmy-fotowoltaiczne/
Numer telefonu: 423001088
Email: bok@arcasolar.pl
www.arcasolar.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 423... 423001088Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry