Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Poszukujemy pośredników i agentów z doświadczeniem zawodowym, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery, pełnych entuzjazmu i pasji, ambitnych i zaangażowanych w powierzone im zadania.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie w sprzedaży lub handlu, mile widziane doświadczenie na stanowisku Agenta - Doradcy ds. Nieruchomości.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.
  • Uczciwość, samodzielność, pracowitość, wysoka kultura osobista.
  • Znajomość topografii miasta.
  • Obsługa komputera i programów, prawo jazdy.
  • Nieustanna gotowość do rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.
OBOWIĄZKI
  • pozyskiwanie ofert kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • monitorowanie rynku nieruchomości
OFERUJEMY
  • jedne z najlepszych warunków wynagrodzenia prowizyjnego wśród firm działających w tej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, dostęp do specjalistycznych programów.
  • pełne wsparcie marketingowe i merytoryczne.
  • profesjonalny i cykliczny system szkoleń przygotowany przez specjalistów z branży Nieruchomości – posiadamy własną salę szkoleniową w centrum Krakowa z pełnym zapleczem dydaktycznym i multimedialnym.
  • różne formy podjęcia współpracy w zależności od doświadczenia zawodowego.
  • możliwość pracy po za biurem
  • ciekawą pracę, w młodym i doświadczonym zespole pośredników, gdzie stawia się na atmosferę i pełną współpracę.
  • możliwość współpracy i rozwoju w segmentach powiązanych z rynkiem nieruchomości ( Kredyty, Wycena, Zarządzanie, Ubezpieczenia , Home Staging)

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.