Portal motoryzacyjny sprzedażowy aukcyjny gotowy bizne

Szczegóły ogłoszenia

Sprzedamy wykonany od podstaw na zlecenie portal aukcyjny -motoryzacyjny w pełni działający. Portal może funkcjonować jako sklep lub jako platforma skupiająca wielu wystawiających co może być źródłem dochodów dodatkowych. Wiele miejsca na reklamy, możliwość ustalania płatnych wystawień towarów lub poszczególnych promowań ofert. Serwis Timoto.pl zawiera automat który automatycznie wybiera najlepsze oferty z rynku opon i felg i po dodaniu marży zdjęć, opisów wystawia oferty na sprzedaż, jest wyposażony w integracje obustronną po Webapi z Allegro i innymi portalami handlowymi przez co jest możliwość przesyłania automatycznie ofert z timoto na Allegro i nie tylko. Panel administracyjny pozwala na właściwie nieograniczone możliwości modyfikacji ofert i grafik. Dodane już została baza zdjęć opon i felg i niektóre opisy. Na portalu jest moduł który można udostępniać klientom do sprzedaży pojazdów.Zawiera on modele , typy, oraz wszystkie dodatkowe informacje wraz ze zdjęciami by można było wystawić profesjonalne ogłoszenie. Można dodać dodatkowy moduł integracji z największymi wystawcami ogłoszeń samochodowych w Polsce i zaimportować ich ogłoszenia wraz z opisami i zdjęciami.
Portal posiada aplikację magazynu dla każdego użytkownika która pozwala na mobilne dodawanie towarów, zdjęć , ilości które można wystawiać do sprzedaży. Magazyn pomaga ewidencjonować towary oraz obrót nimi.
Serwis posiada wiele kategorii dodatkowych typu maszyny, części , usługi, i inne tak by wszyscy entuzjaści motoryzacji mogli wystawiać i kupować towary motoryzacyjne. Możliwość dodawania wizytówek reklamowych na głównej stronie serwisu. jak że portal jest zbudowany od podstaw istnieje możliwość właściwie nieograniczonej modyfikacji i rozbudowy. Dodany jest regulamin i artykułu oraz nawiązana współpraca z testerami pojazdów którzy mogą wystawiać recenzje pojazdów na łamach portalu. Dodano też kilka artykułów aby pokazać możliwości uzupełniania treści do pozycjonowania .
Portal gotowy do działania.
Sprzedajemy
-oprogramowanie kompletne
-domenę która jest zarejestrowana w 2016 roku
-hosting dedykowany
-automatyczne łowienie najlepszych ofert opon i felg oraz ich wystawianie
-aplikacje dodawania zdjęć i opisów do opon i felg
-bazę zdjęć dodanych opon i felg
Możemy wystawić Fakturę VAT
Cena 40 000 netto
Więcej informacji udzielimy telefonicznie

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 512... 512395663Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry