Szczegóły ogłoszenia

Chcesz wysmuklić swoją sylwetkę przed wakacjami? Nie działaj pochopnie! Tylko dobry plan i właściwa metoda gwarantują sukces!

 Sposobów na cellulit i tłuszczyk jest naprawdę bardzo wiele: szybkie diety cud poniżej 1000 kcal, diety koktajlowe, oczyszczające, głodówki, diety ubogowęglowodanowe, ubogotłuszczowe itd. Jednak wykończająca dieta i duża ilość ćwiczeń to nie są metody na dłuższy czas. Nie tędy droga! Jedynie, co możemy osiągnąć w ten sposób to bardzo duży stres dla organizmu.

Naszą „operację bikini” zacznijmy więc od konsultacji z dietetykiem, który przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny, dokona niezbędnych pomiarów ciała, a także wykona badanie zwartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Ustali tym samym przyczynę nadmiaru kilogramów i na tej podstawie opracuje indywidualny plan kuracji, oparty na odpowiedniej diecie, suplementacji i ruchu. Będzie też nieocenionym wsparciem psychicznym i doskonałą motywacją, gdy już zdecydujemy się na walkę ze zbędnymi kilogramami. Korzystając z usług naszych dietetyków Naturhouse nigdy nie jesteś sam ze swoimi problemami i nadmiarowymi kilogramami. Dietetyk jest po to, aby przede wszystkim Cie wspierał, podczas trudnego procesu zmiany nawyków na lepsze, zdrowsze.

 Skorzystaj z pomocy specjalisty i zapisz się na konsultację do naszego centrum dietetycznego Naturhouse Toruń ul. Szosa Lubicka 166 A.

Z nami masz zagwarantowaną:
- stałą opiekę dietetyczną i wsparcie merytoryczne
- łatwą, prostą, smaczną i schematyczną dietę
- wsparcie całego procesu odchudzania o naturalne suplementy wspomagające metabolizm

Nie czekaj! Zapraszamy do kontaktu z naszym dietetykiem
tel: 533 107 503

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 533... 533107503Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry