POMPA CIEPŁA PANASONIC T-CAP GRZANIE 9 kW MONTAŻ

Szczegóły ogłoszenia

POMPA CIEPŁA PANASONIC AQUAREA SERIA T-CAP KIT-WXC09H3E5 GRZANIE 9 kW Z MONTAŻEM

Oferta obejmuje montaż po stronie hydraulicznej bez części instalacyjnych.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP to nowoczesne rozwiązanie dostosowane do pracy w niskich temperaturach na zewnątrz. System zachowuje wysoką sprawność nawet przy -28°C, natomiast przy -20°C utrzymuje nominalną wydajność bez dogrzewania wspomagającego. Pracując w takich warunkach, pompy Panasonic T-CAP są w stanie szybko podnieść temperaturę wody do 60°C, dzięki czemu stanowią doskonały wybór w przypadku modernizacji. Pompy generacji H zapewniają najszybszą instalację i najprostszą konserwację.

Urządzenia z tej serii polecamy wszystkim osobom szukającym wszechstronnego urządzenia, dającego szerokie możliwości instalacyjne. Panasonic Aquarea T-CAP odznacza się zachwycającą kompatybilnością! Użytkownik otrzymuje dostęp do takich rozwiązań, jak:

Wbudowany port BMS. Znajduje się on w jednostce wewnętrznej. Pozwala na zintegrowanie Panasonic T-CAP z wdrożonym w budynku systemem BMS, co znacznie ułatwia zarządzanie pompą.
Bezproblemowe podłączenie kotła. Pompę panasonic Aquarea 7kW / 9kW, łatwo połączysz z istniejącym kotłem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować pompę T-CAP również z nowym kotłem.
Możliwość instalacji dodatkowego zbiornika wody ciepłej. To opcja pozwalająca na ogrzewanie wody użytkowej za pomocą pomp Panasonic Aquarea. Cena takiego rozwiązania nie jest wysoka, a umożliwia ekonomiczne uzyskanie CWU.
Stawiając na urządzenia Panasonic Aquarea T-CAP, możesz liczyć także na wysoką kulturę pracy i wzorową wydajność. System Inverter+ sprawia, że zużycie energii w porównaniu z pompami bez sterowników falowych jest nawet o 30% niższe!

Pompy Panasonic Auqarea T-CAP są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska nie tylko dzięki niskiemu zużyciu energii. Dużą zaletą z ekologicznego punktu widzenia jest także zastosowanie czynnika chłodniczego R410A/R407C, który jest neutralny dla warstwy ozonowej. Natomiast wysoka sprawność pomp Panasonic Aquarea 9kw oraz Panasonic Aquarea 7kw doskonale współgra z ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikami niskotemperaturowymi, co przekłada się na korzyści finansowe.

Każdy użytkownik doceni także zastosowanie pompy obiegowej o klasie energetycznej A w systemach Aquarea split F i G oraz opcję Internet Control Ready, czyli możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta.

Pompa obiegowa - Systemy Aquarea typu split F i G posiadają wbudowaną pompę obiegową o klasie energetycznej A.

Efektywne ogrzewanie - Pompa z systemem Inverter+ pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z pompami niewyposażonymi w sterowanie falownikowe. Oznacza to korzyści zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego.

W trybie ogrzewania nawet do -20oC - Pompy ciepła skutecznie grzeją nawet wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz spada do -20oC.

Wysoka sprawność - Wysokowydajne urządzenia serii Aquarea dla domów energooszczędnych - od 3 do 16 kW. Optymalnym wariantem dla domu wyposażonego w grzejniki niskotemperaturowe lub ogrzewanie podłogowe jest pompa Aquarea o wysokiej sprawności.

Czynnik chłodniczy przyjazny dla środowiska - Czynnik chłodniczy R410A / R407C pozwala uzyskać optymalne osiągi układu i jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, ponieważ nie niszczy warstwy ozonowej.

Możliwość podłączenia kotła - Nasze pompy ciepła serii Aquarea można podłączyć do nowego lub istniejącego kotła, uzyskując optymalny komfort nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz.

CWU - Ciepła woda użytkowa - Dysponując pompą ciepła Aquarea można też tanio podgrzewać wodę, wystarczy zainstalować opcjonalny zbiornik wody ciepłej.

Dla podmiotów gospodarczych oraz zakupu bez montażu naliczany będzie 23% podatek Vat.
Sprzedaż z montażem, wówczas cena urządzenia w kwocie brutto: 22 486 zł z zastosowaniem 8% stawki VAT tylko dla Klientów indywidualnych, do celów mieszkaniowych którzy posiadają powierzchnię użytkową poniżej 300 m2, spełniając wymogi określone w art. 41 ust. 12 b ustawy VAT , wyłącznie w Wrocławiu i okolicach.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 570... 570400004Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry