Firma GN FOODS SP. Z O.O. z siedzibą w Węgierskiej Górce, ul. Kościuszki 32 zajmuje się produkcją pasteryzowanych dań gotowych. Poszukujemy pracowników na stanowiskaka produkcyjne.
Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:
POMOCY KUCHENNEJ
Zadania:
  • Sortowanie warzyw
  • Mycie i obieranie warzyw
  • Porcjowanie i krojenie kurczaka
  • Zgrzewanie produktów
  • Prace porządkowe
  • Prace manualne
Oczekujemy:
  • Książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Dyspozycyjności w systemie 2 – zmianowym
  • Przestrzegania podstawowych zasad higieny
  • Chęci do pracy
  • Motywacji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Pracę w systemie 2 – zmianowym
  • Miłą atmosferę pracy
  • Zgrany zespół
  • Pracę w zakładzie z wdrożonym systemem HACCP
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie GN FOODS SP. Z O.O. bez pośredników.
Prosimy o przesłanie CV mailowo na adres: info@gnfoods.pl, badź o kontakt telefoniczny (+48) 515 990 332. Zapraszamy rónież do siedziby naszej firmy: ul. Kościuszki 32, 34-350 Węgierska – Górka.
Przesłanie do GN FOODS SP. Z O.O. z siedzibą w Węgierskiej – Górce, ul. Kościuszki 32 danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.22(1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez GN FOODS SP. Z O.O. w celu prowadzenie procesu rekrutacyjnego.
Proszę wówczas o załączenie w CV zapisu:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez GN FOODS SP. Z O.O. z siedzibą w Węgierskiej - Górce, w zakresie danych osobowych wykraczających ponad te, które Pracodawca może żądać na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Oświadczam, że dane te zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie i z własnej inicjatywy."

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś, aby Twoje dokumenty aplikacyjne mogły być wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GN FOODS SP. Z O.O. z siedzibą w Węgierskiej - Górce przekazanych przeze mnie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez okres 1 (jednego) roku od dnia otrzymania moich danych osobowych."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GN FOODS SP. Z O.O. UL. KOŚCIUSZKI 32, 34-350 WĘGIERSKA - GÓRKA
Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych