Pomieszczenia gospodarcze,magazyny ponad 300m2 i 100m2

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszam do wspolpracy-otwarty na wszelkie propozycje-Mozemy zniesc oplata za wynajem wzamian za udzial w dochodzie i organizacji i prowadzenia przedsiewziecia.Przy głowej drodze nr.544 10 km do Brodnicy,20km do Lidzbarka.Wczesniej magazyn paszowy,maly zaklad stolarki,wlasne sporadyczne zlecenia.Pomieszczenia moga zostac adeptowane pod dowolne uslugi z preferencja w kierunku magazynowani ale i rowniez przetwazania badz przepakowywania w mniejsze opakowania,mieszalnie komponentow. Posiadam wlasne badz bezposrednie zrodło zboza w ilości dość znaczacej na rynku.
Mozliwa rowniez wspolpraca z roznych dziedzin-wsparcie metyrotyczne z dziedzin obrobki materialowej,handlu i doradzctwem narzedziowym badz technologi pozyskania odnawialnych zrodel energi(panele,elektownie,pompy ciepla-juz wstepnie probujemy sil z firmami montujacymi takie instalacje) oraz optymalizacji procesow technologicznych,doswiadczenie w produkcji i serwisie maszyn na tasmy produkyjne..granulujacych,branzy stoczniowo-wydobywczej,medycznej itp.ochrony mienia tel 505290592

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 505... 505290592Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry