Podział majątku - adwokat Białystok

Szczegóły ogłoszenia

Podział majątku to jeden z najczęściej pojawiających się aspektów podczas rozwodu. Związane jest to przede wszystkim z koniecznością zapewnienia środków finansowych dla byłego współmałżonka, a często do celów wychowania dziecka. Mając to na uwadze, Centrum Rodzinne i Rozwodowe w Białymstoku pomaga wszystkim osobom potrzebującym wsparcia. Niezależnie od sytuacji, nasz doświadczony w sprawach rozwodowych i podzielności majątku adwokat, znajdzie najlepsze rozwiązanie z każdej sytuacji. 
Jego wieloletnie doświadczenie przy podziałach majątku pomoże w zrozumieniu każdej sytuacji i wskaże właściwy sposób podziału wspólnie wniesionych środków. Dzięki temu wszystkie strony uzyskają uczciwą część zależnie od okoliczności, w jakich dana sprawa jest rozpatrywana. 
Jeżeli szukają Państwo skutecznego wsparcia przy podziale majątku, zapraszamy do wizyty w naszym Centrum Rodzinnym i Rozwodowym w Białymstoku przy ul. J. H. Dąbrowskiego 20B. 
Prosimy o uprzednie umówienie wizyty pod numerem telefonu 667 70 70 62. 
Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami o naszym centrum oraz informacjami związanymi z podziałem majątku na stornie internetowej https://rodzinneirozwodowe.pl/podzial-majatku/
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 667... 667707062Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry