Podpałka biała do grilla kominka pieca 100 kostek

Szczegóły ogłoszenia

OSTATNIE 3 SZTUKI!
Biała podpałka w postaci kostek, przeznaczona do pieców, kominków i grilli. Została wyprodukowana na bazie parafiny. Jest bezzapachowa, bezpieczna w użyciu. Dzięki opakowaniu w postaci tuby jest bardzo trwała, ponieważ ten rodzaj opakowania zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Dzięki tej podpałce rozpalisz ogień łatwo, bez zbędnego dodawania dodatków w postaci papieru czy tektury.

Długi czas palenia, ok 10 minut, zapewnia szybsze rozpalenie ognia, niż standardowe podpałki, przez co wolny czas możesz spędzać z rodziną lub realizując swoje hobby. Dodatkowo podpałka jest w wygodnej postaci kostek., dzięki czemu nie musimy łamać podpałki na mniejsze kawałki.

Prosty sposób użycia, kostkę wyciągamy z opakowania, kładziemy na palenisku, obkładamy węglem lub materiałem opałowym i podpalamy.
 
Pamiętaj, że przed przyrządzaniem potraw, podpałka powinna być całkowicie spalona, a materiał opałowy pokryty popiołem.

NIGDY nie używaj spirytusu ani benzyny do rozpalania ognia oraz do ponownego rozpalenia po zgaśnięciu.

NIGDY nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu, a także nie palić w pobliżu podpałki papierosów.

Norma Europejska: EN 1860-3

Firma Fire Family istnieje na rynku polskim od 2012 roku. Początki naszej współpracy to rok 1999 jako firma Beyster International Sp. Z O. O. W roku 2012 firma podzieliła się i powstała Fire Family Sp. Z O. O. jako bezpośredni dystrybutor firmy Beyster International, natomiast firma Beyster producent podpałek, brykietów, produktów ekologicznych typu wełna drzewna, produkuje i sprzedaje bezpośrednio na eksport.

Firma Beyster International posiada certyfikat ISO 9001:2008 co potwierdza jakość oferowanych przez nas produktów. Największy producent podpałki ekologicznej w Polsce. Naszą podstawową działalnością jest dostarczanie produktów do grilli i kominków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę podpałek, grilli, akcesoriów grillowych i kominkowych, biokominków, zapałek. Aby sprostać wymaganiom klientów, każdego dnia staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas produktów, czego dowodem jest posiadanie przez nas licznych certyfikatów. Dzięki temu nasze produkty cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wielu wiodących firm na całym świecie.
 
Zastrzegam prawo pierwokupu
Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy.
Cena dotyczy jednej sztuki.
 

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 508... 508861544Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry