Płyn do dezynfekcji Rąk Soft Care Des E

Szczegóły ogłoszenia

www.cleanmed.com.pl zaprasza do zakupu doskonałego płynu do dezynfekcji rąk
SOFT CARE Med Des E to wyjątkowo skuteczny używany w służbie zdrowia przed operacjami i do bieżącej dezynfekcji oraz przed zabiegami
Soft Care Med Płyn do dezynfekcji rąk 0,5 litra - DIVERSEY gotowy do użycia,
Szerokie spektrum aktywności; nie pieniący; odpowiedni do obszarów wrażliwych na wilgoć; łatwo odparowuje i nie pozostawia śladów.
Soft Care Med to doskonały alkoholowy preparat do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej dłoni i całych rąk, Płyn soft care Des E stosowany jest głównie w obiektach służby zdrowia, doskonale sprawdza się również w gastronomii i przemyśle spożywczym. Doskonały do użycia wszędzie tam gdzie, wymagane są BARDZO WYSOKIE STANDARDY HIGIENICZNE.
Płyn ten posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, prądkobójcze i wirusobójcze. Płyn dezynfekcyjny soft care med to mieszanina alkoholi n-propanolu i iso-propanolu, a całkowita zawartość alkoholu to aż 70% (zalecenia SANEPID w dezynfekcji przy kontakcie z KORONAWIRUSEM Covid-19). Aby wykorzystać jak najlepiej skuteczność w dezynfekcyjnej tym preparatem firma diversejy wykorzystała synergię w działaniu różnych form alkoholu. Ponad to receptura żelu dezynfekującego, jest uzupełniona substancjami nawilżające i zagęszczające, które zapobiegną wysuszaniu się twojej skóry (inaczej niż tańsze żele odpowiedniki).
Preparat dezynfekcyjny Soft Care Des E został przebadany pod względem bezpieczeństwa stosowania i skuteczności biobójczej przez certyfikowane laboratoria.
Rekomendowane Miejsca stosowania: Szpitale, Przychodnie, Przedszkola, Żłobki, Miejsca publiczne, restauracje i bary szybkiej obsługi, salony fryzjerskie, salony spa, sale fitness, wszystkie miejsca gdzie występuje potrzeba dezynfekcji rąk UWAGA PREPARAT DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W OPAKOWANIU 5L

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 537... 537507540Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry