Plantacja, rola, uprawa. Piękna działka na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

SUPER DZIAŁKA NA KASZUBACH!
Na granicy gmin Stężyca i Kościerzyna.

- - Kłobuczyno, powiat kościerski - -

Z dala od zgiełku miasta, w bezpośrednim otoczeniu lasów i łąk. Działka doskonale skomunikowana z Gdańskiem - ok. 40km., Kościerzyną - 10km., Wieżycą - 5km.

Może od pewnego czasu chodzi Ci po głowie wizja uprawy borówki amerykańskiej albo plantacji choinek? A może masz zupełnie inny pomysł i poszukujesz słonecznej, sporej, ustawnej ziemi?

Mam do zaoferowania działkę wielkości 3500m.kw. Dojedziemy do niej drogą utwardzoną (ok. 150m), zjeżdżając z "krajowej 20-stki" (ul. Gdańska). Jadąc w stronę Kościerzyny - skręcamy w lewo. W promieniu kilkuset metrów znajduje się kilka rozproszonych domków jednorodzinnych - gospodarstw rolnych.

Oferowana działka jest nieogrodzona, niezabudowana, teren płaski, w kształcie łagodnego trapezu o bokach długości ok: 46m, 78m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Prąd, woda w drodze. Wykarczowana w zeszłym roku. Uregulowany stan prawny, jeden właściciel, księga wieczysta.

Gorąco polecam, w razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon w godz. 8-20 lub zapraszam do kontaktu e-mailowego. Ogłoszenie prywatne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... 500420099Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry