Pilnie specjalista ds. marketingu

Szczegóły ogłoszenia

Zatrudnię specjalistę ds. marketingu
Zakres obowiązków:
• analizowanie efektywności trade marketingowej
• realizacja projektów marketingowych zgodnych ze strategią firmy,
• realizacja kampanii reklamowych
• zarządzanie i administrowanie stroną internetową,
• koordynacja procesu promocyjnego online i offline,
• redagowanie tekstów PR-owych oraz produktowych,
• przygotowywanie prezentacji firmowych i materiałów promocyjnych,
• współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami (w tym nadzór nad odpowiednim wykorzystaniem materiałów marketingowych),
• współpraca z blogerami i influencerami,
• współorganizowanie targów i eventów,
• wyszukiwanie i organizowanie noclegów krótkoterminowych w Warszawie i Tomaszowie Mazowieckim

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, pr, reklama lub nauki społeczne),
min. 2-letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach w dziale marketingu,
• praktycznej znajomości social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin, Pinterest, YouTube), w tym znajomości narzędzi do analityki,
• dobrej znajomości języka angielskiego,
• doświadczenia w pracy z arkuszem kalkulacyjnym- Excell lub programu (np. Apollo Professional)
• umiejętności redagowania tekstów reklamowych,
• ponadprzeciętnej kreatywności,
• otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
• rozwiniętego poczucia estetyki,
• doświadczenie we wdrażaniu standardów merchandisingowych

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,
• odpowiednie narzędzia pracy,
• udział w szkoleniach,
• pakiet medyczny,
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Nie czekaj, aż ucieknie Ci super praca. Dzwoń - 577 122 279

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.