Partner biznesowy w branży IT- specjalista zabezpieczeń IT

Szczegóły ogłoszenia

pracuj dziś pod silną marką a jutro Ty będziesz silną marką

POZNAJ NAS
Pancernik it jest wiodącą firmą dystrybucyjną na rynku zabezpieczeń. Zajmujemy się wdrożeniami i dostarczaniem produktów w zakresie bezpieczeństwa IT wielu znanych światowych producentów.
Pancernik it zajmuje czołową pozycję dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, wypracowaniu szeregu rozwiązań za pomocą najnowocześniejszych technologii. Posiada potężne zaplecze i szerokie możliwości promocyjne. Pancernik it tworzą ludzie których pasją jest szeroko rozumiana praca z oprogramowaniem i sprzętem z najwyższych półek. Możesz pracować z nami w Katowicach.

Otrzymujesz od nas możliwość:
Rozwoju i wdrożenia
Już od pierwszych dni współpracy z nami możesz się spodziewać intensywnego i merytorycznego wdrożenia oraz szkoleń. Podczas procesu adaptacyjnego zapoznamy Cię z tajnikami związanymi z Twoją pracą. W późniejszym czasie otrzymasz od nas także możliwość uczestniczenia w event-ach i konferencjach oraz szkoleniach produktowych.

Elastyczny czas pracy
Rozpoczynając swoją karierę pod naszym brandem masz wpływ na to, kiedy i ile pracujesz, dzięki czemu możesz łączyć pracę np. ze studiami, życiem rodzinnym i mieć czas na swoje pasje.

Atrakcyjne zarobki
Jesteś swoim szefem i Twoje wynagrodzenie uzależnione jest wyłącznie od Twojego zaangażowania i efektów pracy. Masz zatem realny wpływ na wysokość otrzymywanej wypłaty.

Zgrany zespół
Decydując się na rozpoczęcie współpracy w Pancernik it, możesz być pewnym, że spotkasz ludzi podobnych do Ciebie. Ważne jest to, że możesz liczyć na wsparcie zgranego zespołu.

Prestiżowa marka
Rozpoczynając współpracę pod brandem Pancernik it, niezależnie od tego jak potoczy się Twoja kariera zawodowa i w którym kierunku czy zwiążesz całą swoją przyszłość z tą branżą, czy będzie to dla Ciebie jedynie dźwignia do Twojej dalszej kariery, z pewnością przekonasz się, że jest to ważny punkt w Twoim portfolio.


KOGO POSZUKUJEMY:

Kreatywnych i przedsiębiorczych partnerów nastawionych na sukces i posiadających lub gotowych do otworzenia własnego biznesu.
Jesteśmy otwarci również na tych, którzy w pojedynkę nie radzą sobie na rynku IT i nie nadążają za zmieniającymi się metodami pracy w branży, nie są w stanie konkurować z dużymi firmami, nie chcą wydawać wielkich pieniędzy na promowanie własnej działalności. O wiele łatwiej jest pozyskiwać klientów i rozwijać się oraz przeprowadzać transakcje z wyższą prowizją, jeżeli się jest częścią dużego gracza na rynku IT.

Twoje zadania:
aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klienta i partnerów biznesowych na rynku
porównywanie i wskazywanie klientom najlepszych rozwiązań zabezpieczeń
promowanie produktów oraz usług z oferty firmy
reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
szkolenie się i zdobywanie wiedzy

Potrzebne Ci będzie:
ogólne doświadczenie w branży IT
umiejętność budowania relacji biznesowych i pozyskiwania klientów
kreatywność w sprzedaży
konsekwencja i samodzielność w działaniu
wysoka etyka zawodowa
działalność gospodarcza

Zapraszamy do składania ofert współpracy, CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych proszę wsyłac na adres hrsupport@pancernik.it

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 510... 510058101Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry