Szczegóły ogłoszenia

     Czy wiesz, że powietrze w którym przebywasz, którym oddychasz, to szkodliwa mieszanina zanieczyszczeń, gazów, aerozoli, pyłów, alergenów, związków chemicznych, często szkodliwych i rakotwórczych oraz drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak wirusy, bakterie i grzyby?
    Ozonowanie polecane jest wszędzie tam, gdzie: -zachodzi konieczność dbania o ochronę przed drobnoustrojami, zwłaszcza Covid-19 -odczuwane są dokuczliwe zapachy -działa klimatyzator zarówno w pomieszczeniu jak i samochodzie -odczuwane są dolegliwości alergiczne -istnieją ogniska zagrzybienia -w pomieszczeniach znajduje się klimatyzacja lub pompa ciepła -pojawiają się uciążliwe insekty
     Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą wiedzę popartą niezbędnymi certyfikatami oraz doświadczeniem. Skuteczność ozonowania i tak bliską 100%, wzmacniamy lampą UV i jonizatorem.
     Zabieg ozonowania przeznaczony dla: -placówek oświatowych-szkoły przedszkola -placówek służby zdrowia- gabinetów lekarskich i dentystycznych -hoteli -sklepów -mieszkań -sal zabaw -siłowni -samochodów i autobusów -innych pomieszczeń posiadających klimatyzację -urzędów -gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich -biur,zakładów produkcyjnych -kin, teatrów Oferujemy ozonowanie na terenie Świdnicy i powiatu świdnickiego oraz Wałbrzycha, -Wrocławia, Dzierżoniowa.
       Termin oraz godziny ozonowania uzgadniamy z klientem i dostosowujemy się do jego potrzeb. Cennik orientacyjny- pomieszczenie do 25m2- 75zł netto, powyżej 25m2-100zł netto. Rzeczywistą wycenę ustalamy indywidualnie.
www.zdrowyozon.pl/

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 509... 509693275Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry