Szczegóły ogłoszenia

Operator wózka widłowego – Snop Automotiv
Miejsce pracy: Opole

Zakres zadań:

• Obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
• Praca w magazynie przy realizacji wysyłek towaru,
• Pomoc przy drobnych pracach magazynowych,
• Układanie pojemników w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu,
• Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych wózkiem widłowym.

Od kandydata oczekujemy :

• Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
• Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych minimum 1 rok,
• Zaangażowania, umiejętności szybkiego uczenia się.

W zamian oferujemy:

• Pensję podstawową + comiesięczną premię,
• Dwie regulaminowe podwyżki,
• Umowę o pracę tymczasową,
• Ciekawą pracę w firmie z zagranicznym kapitałem.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych