Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie zajmującym się produkcją profili aluminiowych.
Jeżeli szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatki,
- Pracę w nowoczesnym zakładzie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Możliwość otrzymania podwyżki już po okresie próbnym,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Dofinansowanie do karty Multisport,
- Dofinansowanie do dojazdów do pracy dla każdego pracownika.

Oczekujemy:
- Wykształcenia minimum zawodowego,
- Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
- Gotowości do szybkiego zdobycia uprawnień do obsługi suwnicy min. IIS (zapewnione przez firmę),
- Sumienności, systematyczności, dokładności,
-Gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym,
- Umiejętności pracy w zespole.

Twoje zadania:
- Obsługa urządzeń w obszarze linii produkcyjnej do wyciskania profili aluminiowych,
- Kontrola jakościowa produkowanych profili,
- Obsługa systemu komputerowego do raportowania produkcji.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.