Szczegóły ogłoszenia

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH
Partynia gm. Radomyśl Wielki Poniedziałek, 26 Kwiecień, 2021
Miejsce pracy: Partynia (k. Mielca)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie: 18,5zł/h + premia uznaniowa
Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Konfekcja i pakowanie wyrobu,
- Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami,
- Zdawanie produkcji na magazyn,
- Prawidłowa eksploatacja oraz dbałość o stan techniczny maszyn.
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe,
- Uprawnienia UDT na kierowanie wózkami widłowymi,
- Znajomość programu MAAT i pakietu Office (Excel) będzie dodatkowym atutem,
- Chęć podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia.
Oferujemy:
- Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- Kompleksowe przeszkolenie wdrożenie na stanowisku pracy,
- Bezpłatne posiłki,
- Karta Multisport,
- Wczasy pod gruszą i ubezpieczenie grupowe.
Zainteresowany? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV: @ lub sms o treści „operator maszyn i urządzeń produkcyjnych” na
numer: +48 662 539 210
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Forma pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę
Telefon: 662539210

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.