To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budownictwo Grenoble

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator dźwigu
Numer ref. ODŹ/07/19
 LOKALIZACJA: FRANCJA/ALPY

Zadania:
  • Obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310 , MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)
  • Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu min. 3 lata
  • Aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe
  • Wynagrodzenie za 152/h około 2100 euro netto miesięcznie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
  • Dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
  • Zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc- w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji
  • Program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
  • Po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w wysokości 50 euro
  • Polska umowa o pracę
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Zapewniona odzież robocza
  • Zwrot za badania

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Tel. 735993324 lub 735993329

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.