Firma PIOMET zajmująca się obróbką skrawaniem zatrudni operatora obrabiarek CNC.

Miejsce pracy: Golasowice (okolice Jastrzębie Zdrój), Polska
Firma: www.pwpiomet.pl

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- doświadczenie w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie
- znajomość operacji technologicznych w obróbce skrawaniem
- znajomość systemów sterowania Sinumerik będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- obsługa i ustawianie maszyn CNC
- sprawdzenie zgodności wykonanych elementów z dokumentacją techniczną
- obsługa suwmiarki
- czytanie rysunku technicznego
- konserwacja podległych maszyn i narzędzi

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- możliwość awansu
- możliwość dodatkowego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

Mile widziane – podstawowa znajomość zasad programowania tokarek/frezarek CNC

Ze względu na nowoczesny charakter maszyn z dotykowym panelem sterującym do składania CV zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami.

Proszę o kontakt oraz przesyłanie CV na biuro [at] pwpiomet.pl
adres email rownież na stronie www.pwpiomet.pl/kontakt

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.