Opera, amstaffka, do adopcji, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

???????????????????? Kontakt 503305077 lub 661037223 ????????????????????
Opera szuka domu ! Życie pisze różne scenariusze i niestety ten dla naszej podopiecznej nie był pozytywny.
Sunia ma 2 lata i juz szuka domu. To klasyczna amstaffka, z pozytywnym nastawieniem do czlowieka. Nieco szalona, nieco rubaszna i zupelnie niedelikatna. Mieszkała w bloku zna życie w mieście. W domu nie wiemy czy niszczyła gdyż pozostawiana była w kennelklatce. Umie podróżować autem, kocha wodę i długie spacery. Potrafi tolerować samce lecz bywa zazdrosna o smakołyki i jedzenie więc dla bezpieczeństwa powinna być jedynaczką. Nauka chodzenia na smyczy niestety czeka przyszłego właściciela, gdyż Opera ciągnie jak przysłowiowy koń.
Szukamy dla suni domu i rodziny, która znajdzie czas i chęci na naukę suni życia u boku człowieka. Opera nie wymaga behawiorysty ale wymaga nauki. Nie wykazuje żadnych negatywnych zachowań. Sprawdzana do kotów jest w kontaktach zdystansowana lecz nie agresywna raczej odpuszcza.
Szukamy także domu tymczasowego w okolicach Łodzi
Kontakt 503305077
W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypelnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. ???????????????????? ???????????????????? ???????????????????? Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat. ???????????????????? ???????????????????? ????????????????????

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry