Oliwa z oliwek kosmetyczna i jadalna z Hiszpanii

Szczegóły ogłoszenia

Witam !!! Oferuję oliwę z oliwek pierwszego tłoczenia bez pośrednio z Andaluzji rejon Jaen Hiszpania. Oliwa Extra Virgin światowej jakości z manufaktury rodzinnej Garcia Moron. 120 lat tradycji 100 hektarów gajów oliwnych przeplatanych krzewami owocowymi i ziołami. Tak otrzymane oliwki zbierane o określonej porze bezpośrednio dostarczane do tłoczenia a zimno bez dodatków. Otrzymana oliwa spełnia najwyższe wymagania kosmetologów, restauratorów i dietetyków. Oliwa nie jest dostępna w sprzedaży detalicznej jedynie na indywidualne zamówienia. Tylko łyżka rano i wieczorem rozwiązuje wszelkie zaburzenia wewnętrzne, zdecydowanie poprawia jakość cery, łagodnie goi rany i odleżyny. Wcierana w skórę i włosy czyni naprawdę cuda. Do gastronomii sałatek i smażenia w wysokich temperaturach bez przypalania. W smaku bardzo bogata, zapach ziół i owoców z lekką goryczką na końcu. Zwala złotem Andaluzji teraz prosto z Jaen dostępna w Polsce Odbiór osobisty lub wysyłka koszt paczki zależny od ilości zamawianych butelek. Nasz przedstawiciel na ten rejon udzieli wszelkich informacji i zaprezentuje nasz towar na prezentacji w Waszym zakładzie, firmie, szpitalu.
Dostępna obecnie 250 ml- 15,- zł. 500 ml - 55,- zł. 1000 ml.- 35,- zł.
Żyj zdrowo korzystaj z natury. Produkt ekologiczny z terenów wolnych od GMO.
kontakt Bogdan Zaleski 512725... wyświetl numer olejaen @ wp. pl  www ole-jaen.eu poprzez stronę www dostęp do sklepu internetowego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 512... 512725232Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry