Szczegóły ogłoszenia

OGŁOSZENIE o Odmowie udziału w narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021r.


Jako Wolny Człowiek Żywa Kobieta Katarzyna Terlecka, z Rodu Terleckich korzystając z prawa formalnego opublikowania swojego sprzeciwu niniejszy zastrzegam prawa autorskie do informacji-danych o mnie i moim dziecku i odmawiam zgody zarówno swojego udziału jak i udziału moich dzieci Wolnego Człowieka Żywego Mężczyzny Witolda Terleckiego z Rodu Formickich w Narodowym Spisie powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021r. przeprowadzanym od 1 kwietnia 2021 roku w związku z brakiem uczciwego powiadomienia o celach zbierania danych przez firmę prywatną GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY w Warszawie symulująca organ państwowy oraz uzasadnionym naruszenia mojego interesu i interesu moich dzieci poprzez zaniechanie wskazania w treści Ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. o możliwości dobrowolnego przystąpienia do procedury spisu powszechnego.


Zastrzegam, że wykorzystanie moich prywatnych danych wymaga mojej zgody jako właściciela i Suwerena oraz Generalnego Wykonawcy majątku mojej osoby prawnej Terlecka Katarzyna.


© Wolny Człowiek Żywa Kobieta Katarzyna Terlecka, z Rodu Terleckich Copyright ©

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 693... 693801506Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry