ODMŁADZAJĄCE NATURALNE PRODUKTY KOLAGENOWE

Szczegóły ogłoszenia

ZAPOTRZEBOWANIE NA KOLAGEN Z WIEKIEM

Odmładzające naturalne produkty kolagenowe

Po 25 roku życia w naskórku powoli zanikają warstwy komórek żywych. Z powodu ich zaniku dochodzi do zahamowania produkcji ceramidów oraz substancji nawilżających. W wyniku uszkodzenia bariery naskórkowej skóra staje się bardziej podatna na odwodnienie i suchość. Dochodzi do mikrouszkodzeń włókien kolagenu i elastyny. Tworzą się niezbyt głębokie zmarszczki.


Po 40 roku życia zmiany zaczynają być widoczne w skórze właściwej i dotyczą one budowy włókien kolagenu i elastyny. Włókna te ulegają degeneracji lub mają nieprawidłowa budowę, stają się sztywniejsze, maleje gęstość ich ułożenia. Zmniejsza się również wyraźnie liczba fibroblastów je produkujących. Zmarszczki staja się głębsze.

Po 50 roku życia dochodzi do pogłębienia zaniku włókien kolagenowych. Owal twarzy opada, zmienia się jej wyraz. Ponadto dochodzi do gromadzenia się komórek barwnikowych – melanocytów co owocuje pojawieniem się na powierzchni skóry plam przebarwieniowych.


Częściej jednak niż objawy starzenia genetycznego obserwowane są objawy przedwczesnego starzenia skóry. Przedwczesne starzenie skóry związane jest z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: promieniowanie UV, skażenie środowiska, palenie papierosów, niewłaściwa pielęgnacja i czynnikami wewnętrznymi, związanymi z zaburzeniami regulacji hormonalnej, nieprawidłowym odżywianiem i niedoborami witamin.

KUP TERAZ  https://bit.ly/2JIDwE9

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... 502447733Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry