Szczegóły ogłoszenia

Oferta dotyczy pracy w punkcie gastronomicznym EPICKIE LODY. Punkt będzie nowo otwarty w maju. Zarobki na godzinę wynoszą 18,30 zł brutto.

Poszukujemy pracownika do punktu sprzedaży lodów amerykańskich , gofrów, ciepłych i zimnych napojów w punkcie znajdującym się przy galerii KUPIEC ŚREDZKI.
Jeśli lubisz pracę z ludźmi i kontakt z klientem, Jeśli nie lubisz w pracy nudy, Jesteś otwarta/-ty i uśmiechnięty, To szukamy właśnie Ciebie!

Wymagamy: Pozytywnego nastawienia, Chęci do pracy, Ważnej książeczki lub oświadczenia sanitarno-epidemiologicznego, Mile widziani studenci i pełnoletni uczniowie, Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy: 18.30 brutto za godzinę, Comiesięczna wypłata, Przejrzyste warunki zatrudnienia- możliwość dłuższej współpracy, Łatwą pracę oraz zdobycie cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku,Pracę w ciekawym zespole Praca na dwie zmiany ranna lub popołudniową ( praca od poniedziałku do soboty).
Jeśli jesteś zainteresowany/na wyślij CV ze zdjęciem na email epic.biuro@gmail.com

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 697... 697927850Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry