Obsługa klienta z elementami pracy biurowej

Szczegóły ogłoszenia

Przygotowujemy do pracy w OBSŁUDZE KLIENTA Z ELEMENTAMI PRACY BIUROWEJ – jeśli chcesz podnieść kwalifikacje i zwiększyć szansę na zatrudnienie, weź udział w DARMOWYM kursie i zdobądź certyfikaty! Zgarnij stypendium, porozmawiaj z Doradcą zawodowym i Coachem. Pośrednik pracy pomoże Ci w znalezieniu zatrudnienia lub stażu zawodowego.

Oferujemy pakiet 4 szkoleń (łącznie 135 godzin szkoleniowych):

1-
OBSŁUGA KLIENTA Z ELEMENTAMI SPRZEDAŻY I FAKTUROWANIEM – rozpoznawanie potrzeb klienta, techniki negocjacji i zamykania sprzedaży, elementy prawa związane z handlem, dokumentowanie sprzedaży i fakturowanie (50 godzin szkoleniowych)

2-
OBSŁUGA KAS FISKALNYCH – polityka fiskalna i regulacje prawne, rodzaje i zastosowanie urządzeń fiskalnych, programowanie kas fiskalnych, stawki PTU/VAT (30 godzin szkoleniowych)

3-
KURS KOMPUTEROWY – obsługa podstawowych programów biurowych (Office), zakończony egzaminem i międzynarodowym certyfikatem ECDL (40 godzin szkoleniowych)

4-
RADZENIE SOBIE ZE STRESEM – obejmuje zagadnienia: świadomego wyznaczania celów i planowania zadań w odniesieniu do własnych wartości, elementy inteligencji emocjonalnej związanej z panowaniem nad lękiem oraz przezwyciężanie tremy podczas wystąpień publicznych (15 godzin szkoleniowych).

Udział w projekcie jest nie tylko darmowy – uczestnikom przysługuje stypendium w wysokości 950 zł na rękę (przy 100% frekwencji na szkoleniu). Uczestnicy są ponadto zgłoszeni do ubezpieczenia w ZUS.

KIEDY:
8-27 lipca, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.30

GDZIE:
Katowice, koło dworca PKP (przysługuje zwrot kosztów dojazdu)

DLA KOGO:
– masz powyżej 30 lat,
– mieszkasz na terenie woj. śląskiego
– należysz do jednej z niżej wymienionych grup:
––– osoby bezrobotne (niezarejestrowane w Urzędzie Pracy) lub bierne zawodowo,
––– osoby zatrudnione w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy krótkoterminowej, których miesięczne zarobki nie przekraczają 120% wysokości min. wynagrodzenia
– nie uczestniczysz aktualnie w innym projekcie aktywizacyjnym realizowanym w ramach Działań 7.1 i/lub 7.3 RPO WSL finansowanym ze środków unijnych,
– nie jesteś przedsiębiorcą i nie posiadasz aktywnego wpisu do CEIDG

///
Zostaw swój telefon/wiadomość, skontaktujemy się z Tobą!
Zadzwoń: 609 - pokaż numer telefonu - lub napisz: projekt@robelit.pl.
Szczegóły na stronie: www.projekt.robelit.pl

Projekt „Otwórz się na pracę – zacznij od zaraz!” realizowany jest przez Robelit Sp. z o.o. i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

///
Administratorem ujawnionych w wysłanej wiadomości danych osobowych jest Robelit Sp. z o.o., ul. Legionów 79, 42-200 Częstochowa.
Dane osobowe przetwarzane będą na niniejszej podstawie prawnej oraz w oparciu o cele:
– art. 6 ust. 1 lit. f RODO (tj. prawnie uzasadniony interes poprzez kontakt z administratorem danych, oraz udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie), oraz
– art. 6 ust. 1 lit. b RODO (tj. podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) w związku z szkoleniem.

Odbiorcami danych będą firmy przetwarzające dane w imieniu administratora (firmy informatyczne i hostingowe), a także inne podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres do momentu wniesienia przez osobę, której dane dotyczą sprzeciwu wobec przetwarzania dotyczących jej danych osobowych, a po wniesieniu sprzeciwu z zastrzeżeniem właściwych terminów przedawnienia roszczeń.

W związku z przetwarzanie danych osobowych przysługują Pani/Panu prawa do:
– żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych;
– wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 609... 609880955Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry