Obsługa Galerii Wystawienniczej - zdjęcia wielkoformatowe

Szczegóły ogłoszenia

Obsługa Galerii Wystawienniczej - zdjęcia wielkoformatowe - zlokalizowanej w Galerii STARE MUZEUM Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach przy ul. Niepodległości 3a. Galeria czynna 6 dni w tygodniu w godzinach od 9.00 - 21.00. Praca wg. harmonogramu, 1 dzień w tygodniu wolny - poniedziałek. Potrzebne 3 osoby, wiek od 18 lat, płeć obojętna. Grupka kumpli, przyjaciół, studentów... Mile widziana komunikatywność także w j. niemieckim lub/i angielskim. Konieczność udzielenia informacji osobom zwiedzającym nt. galerii, podania wskazówek dot. korzystania... Praca połączona z dobrą zabawą. Jest to projekt rekreacyjno-turystyczno-edukacyjny dla widza od lat 3 do... Zdjęcia dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów, rodzin, zakochanych i poszukujących szczęścia i miłości...dla ludzi z odrobiną poczucia humoru i kreatywności... Praca nie wymaga wysiłku fizycznego. W ramach zakresu czynności: przygotowanie i sprzątnięcie miejsca pracy, rozliczenie codziennych utargów za sprzedaż biletów wstępu - kasa fiskalna. Sprawdzenie i ewentualna poprawa ekspozycji. Roznoszenie ulotek reklamowych zachęcających do zwiedzania galerii.

Praca fajna, lekka i przyjemna... Zapewniamy nocleg-zakwaterowanie, bezpośrednio przy galerii. Mieszkanie z pełnym węzłem sanitarnym, kuchnią, TV. Wynagrodzenie od 2250 zł brutto/miesięcznie oraz premia motywacyjna - zależna od zaangażowania i wyników pracy...

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 501 925558 lub email: partnerss@interia.eu

Galerię prowadzi Fundacja "Z NAMI BEZPIECZNIEJ" - info na profilu fb
Dochód z wystawy przeznaczamy na potrzeby statutowe Fundacji. Mamy dość wyciągania ręki po jałmużnę od nabzdyczonych sponsorów... ;) szkolimy w zakresie ogólnie pojętego bezpieczeństwa na wodzie, lądzie i w powietrzu, prowadzimy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, edukujemy, budujemy publiczne sieci defibrylacji. Osoby zatrudnione przeszkolimy w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Obiekt wyposażony będzie także w AED.

Praca od 15 maja - 15 września 2019 roku.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... 501925558Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry