Obóz z Szogunem nad jeziorem Woświn,uczestnik:7-17 lat

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wypoczynek Trzebawie

Szczegóły ogłoszenia

Ośrodek Natura Park jest idealnym miejscem na obóz. Usytuowany jest nad  jeziorem pierwszej klasy czystości  - Woświn, znajduję się na cyplu, jest  w pełni ogrodzony, posiada własną plażę, z 50 metrowym pomostem,  miejsce na catering, zabawy integracyjne, mały lasek,  boisko do piłki siatkowej plażowej. Ponad to na terenie ośrodka znajdują się nowe domki letniskowe z łazienkami, otoczone bardzo dużą ilością zieleni. Ośrodek ma wielkość 15 tys. m 2. Trzebawie zaś znajduję się ok. 60 km od Szczecina w kierunku na Chociwel. Obiekt monitorowany.

Bogaty AKTYWNY Program – Jezioro I klasy

• noclegi  w domkach drewnianych
• pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie i podwieczorek)
• prywatna plaża nad jeziorem Woświn
• obiekt monitorowany
• wiek uczestników 7-17 lat

CENA OBOZU:  1750 zł
TERMINY OBOZÓW:
II turnus: 12.07.-23.07.2021,cena 1750,00 zł - 12 dni 

III turnus: 26.07.-06.08.2021, cena 1750,00 zł - 12 dni 

IV turnus: 10.08.-21.08.2021, cena 1750,00 zł - 12 dni 

program 12 dni: 

ATRAKCJE
Zaraz po przyjeździe dzielimy grupę na drużyny i wszystkie zajęcia w następnych  dniach będą prowadzone pod znakiem zdrowej rywalizacji pomiędzy nimi

  TAJNIKI MOTORYZACJI, PIMP MY „FIAT”
Od pierwszego pojazdu  do hybrydy… edukacyjna pogadanka zakończona zabawą Monster Garaż czyli niepowtarzalna okazja żeby samemu pomalować, stuningować 
i przygotować do rajdu ikonę polskiej motoryzacji - malucha (Fiata 126 p).

  DZIEŃ OLIMPIJSKI
Zajęcia z zakresu aktywnego spędzania wolnego czasu m.in.  sztafeta wodna, kajaki, konstruowanie prawdziwych tratw. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy zbudują swoje platformy pływające i wezmą udział w wyścigu. Wszyscy razem staną ze sobą w szranki. Naszym hasłem będzie Citius Altius Fortius, czyli Szybciej, Wyżej, Mocniej. 

  WIECZÓR EURO
6 stołów. 12 drużyn. Kto ma lepszego cela? Kto wygra mistrzostwa? Kto wejdzie do wielkiego finału?

  SLALOMY DO POKONANIA NA „SZALONYM ROWERZE”
Rower, który oszalał – należy pokonać tor w jak najkrótszym czasie na rowerze trójkołowym. Niby nic trudnego gdyby nie fakt, że przy skręcie kierownicy w prawo rower skręca w lewo i na odwrót i żeby jechać do przodu należy kręcić pedałami do tyłu.
  

  ZMIERZ SIĘ Z URZĄDZENIEM ŻYROSKOPOWYM -  SEGWAY’EM
Segway to jeden z najnowszych pomysłów XXI wieku w dziedzinie transportu. Pomysł jeżdżenia takim oryginalnym pojazdem powstał na zachodzie w Stanach Zjednoczonych. Ten pojazd jest zasilany elektrycznie. Ulega ciągłym modyfikacjom od czasów jego powstania w 2002 roku, nowsze modele stają się coraz bardziej nowoczesne oraz coraz doskonalsze. Posiadamy najnowszy model X2.

  WYCIECZKA QUADEM 
Urokliwa okolica sprzyja przejażdżką, pod okiem wykwalifikowanego instruktora zabieramy obozowiczów w najpiękniejsze rejony Trzebawia. Wybierzemy się na super wyjazd Quadem!

  TOR KOMANDOSA - PAINTBALL DLA MŁODZIEŻY 
Wykaż się celnością i zwinnością. Poza tym zrobienie sobie zdjęcia w pełnym ekwipunku to dopiero coś.
   

  WINDSURFING – Podstawy windsurfingu na pięknym i czystym jeziorze. Złap wiatr w żagle!

  SKIMBOARDING
Coraz popularniejszy sport. Polega on na ślizgu na desce na płytkiej wodzie, a my cóż, mamy deski i nie zawahamy się ich użyć!
  

  EFEKT DOMINO 
Grupy przechodzą przez stacje na których wykonują zadania 
i zdobywają Szogun Dolary za każdą z konkurencji. Po wykonaniu wszystkich zadań cała grupa zapraszana jest do sklepu, gdzie może kupić elementy do budowania. Każda z drużyn buduje w wyznaczonym miejscu jedno ogniwo  „Efektu Domino”. Grupy muszą się ze sobą porozumiewać, aby koniec jednego ogniwa był początkiem kolejnego. Na koniec najlepsza drużyna otrzymuje nagrodę za wysiłek i zaangażowanie. Dla natchnienia: https://www.youtube.com/watch?v=qybUFnY7Y8w

  BALONIADA
Latający balon napełniony wodą, ręczniki, dzieci… szał ciał i wyśmienita zabawa

  DRABINA DO NIEBA 
Kto wyżej ? kto szybciej ? Najważniejsze – utrzymać równowagę!

  ŚCIANKA DO WSPINACZKI
Pokonaj ścianę, zanim strach przed wysokością pokona Ciebie. Do odważnych widok ten należy 

  KO REJSY PO JEZIORZE NA DUŻEJ TRATWIE
   
  ZABAWY INTEGRACYJNE
• RUROCIĄG - uczestnicy za pomocą rur, rynien, złączek i kolanek mają zbudować rurociąg przy pomocy, którego mają przelać wodę z jednego miejsca do drugiego. Przelanie wody uruchomi mechanizm, pod którym ukryta jest wskazówka.
• BAGNO - uczestnicy mając do dyspozycji kilka skrzynek i desek muszą się przeprawić przez tak zwane bagno.
• DZIURAWA RURA - zadanie polega na wydostaniu z rury piłeczki, wewnątrz której ukryta jest ważna informacja. Jest tylko malutki problem rura stoi w pionie i ma mnóstwo dziur.
• TRUDNY ŁADUNEK - należy przenieść na rozciągniętym materiale naczynie z wodą, w taki sposób, aby wyeliminować możliwość jej rozlania.
• LABIRYNT - cała grupa musi przejść przez labirynt, nie dotykając linek wyznaczających korytarz(do linek przymocowane są dzwoneczki). Dwa warianty:
1. Trudność polega nad tym, że osoba idąca ma zawiązane oczy i jest prowadzoną przez widzących uczestników przy pomocy głosu. 2. Trudność polega na tym, że cała grupa, oprócz pierwszej i ostatniej osoby, ma zawiązane oczy i idzie jeden za drugim trzymając się za plecy.
• MASAKRA – uczestnicy ustawiani są przez instruktora blisko siebie w różnych pozycjach. Następnie grupa owijana jest folią strecz i już jako całość musi przejść przez określony odcinek drogi.
• WYŚCIG Z KULKĄ – 5 osób otrzymuje 5 fragmentów rynny, i tworzą krótki rurociąg. Prowadzący wpuszcza piłeczkę do pierwszej z rynien, ta tocząc się wlatuje do drugiej, w tym momencie osoba z pierwszą rynną jak najszybciej udaje się na koniec rurociągu, zanim doleci tam piłeczka. Powtarzając tą czynność zespół ma za zadanie pokonać wyznaczoną trasę, nie pozwalając piłeczce wypaść na ziemię.
• NARTY - drużyna musi przejść na czas w specjalnych nartach wyznaczony odcinek drugi.
• PAJĘCZYNA - zespół musi przenieść wszystkich członków ekipy przez zawieszoną pomiędzy drzewami pajęczynę z dzwoneczkami (im mniej dotknięć pajęczyny lub dzwoneczków tym więcej punktów).
• PING PONG - uczestnicy mają za zadanie przemieścić piłeczkę na odcinku 5 metrów za pomocą rur pcv.
• PRZELEWANIE WODY - uczestnicy mają za zadanie przelać wodę z wiaderka do wiaderka przy pomocy linek przymocowanych do jednego z nich.
• WĄŻ - uczestnicy stojąc na skrzynkach mają do przejścia wyznaczony odcinek drogi.
• CHUSTA KLANZY – dzięki współpracy całej drużyny, piłka znajdująca się na bardzo dużej chuście (10 m środenicy), musi znaleźć się w otworze znajdującym się na środku chusty.
OGNISKO
Trzaskające drewno, unoszące się w górę płomienie i ten zapach, a do tego smaczna kiełbaska do własnoręcznego upieczenia.
  DYSKOTEKA 
Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zasobów naszego wspaniałego Dj’a. 
  REJS ŻAGLÓWKĄ

  RANDKA W CIEMNO
Jedna osoba ma do wyboru 3 kandydatów na „randkę”. Musi wybrać spośród nich 
- „w ciemno”. Pomocne są 3 pytania, dzięki którym podejmie decyzję. Na szczęśliwą „parę” czeka nagroda… z małym przymrużeniem oka 

  WATERPOLO
Zasady proste jak w piłce nożnej- piłka jest jedna a bramki są dwie. Gramy jednak 
w wodzie i używamy rąk.

  SIATKÓWKA
W Natura Park posiadamy swoje własne boisko do piłki siatkowej plażowej. Rozgrywki możliwe są zawsze.

  WIECZÓR FILMOWY
Kino w plenerze z przyjaciółmi, po aktywnie spędzonym dniu – to jest to !!!

  GRY PLANSZOWE
Chwila odpoczynku dla ciała, ruszamy teraz komórkami mózgowymi! Zasiadamy do gier planszowych! Jak tu się odnaleźć bez smartphona…  

  BITWA NA KISIEL 
Co się dzieje gdy w piękny letni dzień spotyka się chmara dzieci i da im się do dyspozycji 100 kg Kisielu… Masakra i śmiechu co nie miara

  MAKARONOWY FESTIWAL
Piankowa wojna! Wskakujemy do wody i dostajemy w swoje ręce makarony… do nauki pływania. Świetna zabawa gwarantowana.

  ZAMEK 
Ślizg do wody zrobiony z nadmuchiwanego zamku zawsze wywołuje uśmiech nie tylko u najmłodszych uczestników.

  GIGANT PIŁKARZE
Boisko piłkarskie to popularne barowe piłkarzyki w wersji makro. W grze zamiast miniaturowych piłkarzyków "uwięzionych" przy obracających się drążkach, uczestniczą piłkarze przypięci do aluminiowych rur. W grze może jednocześnie uczestniczyć czternastu piłkarzy. Każdy z nich może poruszać się tylko wzdłuż rury, do której jest przypięty. Zasady są bardzo proste... piłka jest okrągła a bramki są dwie.

PAINTBALLOWY TOR PRZESZKÓD „ COMANDO XS”

Tor przeszkód, należy pokonać jak najszybciej do tego super ubaw i ekstra okazja, aby postrzelać z paintballa do celu.

i nie tylko, cały program można znaleźć tutaj: 
https://drive.google.com/file/d/1_xtTiP3rQ7D0Tez4M0ABj2e2YDsotJUd/view?fbclid=IwAR2wQm1-CMEPVX57GUaULQ2hXXt_fzyIY4C3MBcx7bWeRjWDDAxZoZuUies

informacje również na naszym FB:
https://www.facebook.com/SzogunTravelSuperOboz

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 600... 600889914Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry