Obniżymy koszt Twoich leków.Zmniejszamy koszt leczenia

Szczegóły ogłoszenia

Dzień dobry,
chciałbym zaoferować Państwu konsultację, która ma na celu zmniejszenie waszych wydatków na leki. Wielu z nas przyjmuje nawet kilkanaście leków dziennie, a koszty każdego miesiąca wynoszą często setki złotych. Korzystając z mojego doświadczenia zawodowego podejmę się przeanalizowania Państwa leczenia oraz przedstawię korzystne pod względem finansowym możliwe zmiany, przy zachowaniu wysokiej jakości leczenia. Poinformuję również o tym, które leki być może są zbędne (wielu z nas przyjmuje leki lub suplementy diety, które nie mają udowodnionej skuteczności w badaniach naukowych). Postaram się również, aby propozycja nowej konstelacji leków była dla Państwa wygodniejsza (leki łączone , czyli leki, które w jednej tabletce mają np. 3 substancje czynne i w praktyce zmniejsza to ilość tabletek przyjmowanych dziennie). Skuteczne leczenie nie musi być drogie!
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką konsultację to proszę o przesłanie:
- nazw i dawek wszystkich leków wydawanych na podstawie recepty, które przyjmujecie oraz ilość dzienna tabletek (np. Bisocard 5 mg 1 tabl. dziennie)
- nazw wszystkich leków, które kupujecie Państwo bez recepty (np. Ibuprom 200 mg 3 x 1 tabl.)
- nazw wszystkich suplementów diety oraz ilość tabletek przyjmowanych dziennie.
Zwrócę również uwagę, które leki występują w takiej samej cenie we wszystkich aptekach, a których cena może się różnić w zależności od miejsca. Zaznaczę jakie kody refundacji muszą być wpisane na receptach, aby były dla Państwa tańsze.
Wstępna informacja o tym, ile może być tańsze Wasze leczenie jest darmowa.
W celu uzyskania dalszych informacji proszę o przesłanie danych zaznaczonych powyżej przez formularz, telefonicznie lub e-mail: racjonalneleki@gmail.com
Pozdrawiamy,
zespół RacjonalneLeki

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 665... 665154512Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry