Nuka- suczka, która bała się burzy

Szczegóły ogłoszenia

Zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich Internautów- Miłośników zwierząt.

Przygarnęliśmy Nukę ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kaliszu w roku 2007, gdy była jeszcze szczeniaczkiem. Od tamtej pory zyskaliśmy najlepszego pod słońcem czworonożnego przyjaciela. Wszyscy członkowie naszej czteroosobowej rodziny zgodnie twierdzą, że nigdy wcześniej nie udało im się zbudować tak silnej więzi z żadnym czworonogiem. Średniej wielkości, inteligenta i ufna suczka z łatwością nauczyła się reagować na komendy takie jak: 'siad', 'leżeć', 'zostań'. Potrafiła też wykonywać rozmaite sztuczki (balansowanie na tylnych łapkach, przeskakiwanie przez przeszkody, podawanie łapy). Z uwagi na swoją gęstą, długą sierść oraz duże zapotrzebowanie na aktywność fizyczną (uwielbiała biegać) była pieskiem raczej podwórkowym niż "kanapowcem". Bardzo bała się burzy. Zawsze kiedy słychać było grzmoty dążyła do tego, by znaleźć się jak najbliżej swoich właścicieli. Przychodziła do korytarza lub do kuchni i tam czekała aż zła pogoda minie. Któregoś razu burza rozpętała się, gdy nie było nas w domu. Wystraszona Nuka uciekła. Podjęte poszukiwania nie przyniosły efektu. Jeździliśmy samochodem po okolicy i nawoływaliśmy, rozwieszaliśmy ogłoszenia, dzwoniliśmy do pobliskich schronisk- bez skutku. Bardzo długo mieliśmy nadzieję, że piesek sam odnajdzie drogę do domu. Niestety tak się nie stało.

Niedługo od zaginięcia Nuki minie 3 lata. Bardzo chcielibyśmy wiedzieć jak potoczyły się jej losy. Czy trafiła do schroniska? Czy zaopiekowali się nią dobrzy ludzie? Może to właśnie Ty dałeś naszej Nuce nowy dom. Jeżeli ją spotkałeś, prosimy, daj nam znać. Będziemy dozgonnie wdzięczni za jakiekolwiek informacje na temat zaginionej psinki.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 693... 693696218Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry