Szczegóły ogłoszenia

Specjalista z językiem NORWESKIM

Lodz
Wynagrodzenie 6000 - 7000 pln brutto
Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, Banku w Łodzi poszukujemy na stanowisko Junior Process Officer

ZADANIA: opieka nad wew. Klientem, dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur w języku norweskim, sprawdzanie braków w dokumentacji, udzielanie informacji w języku norweskim

OFERUJEMY:
Zapewniamy szkolenia – za które otrzymujesz wynagrodzenie- wliczone w czas pracy)
Nie wymagamy doświadczenia!
Gwarantujemy umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
Płacimy za relokację do Łodzi
Wynagrodzenie  około 6000 - 7000 pln brutto

Oczekujemy:
języka norweskiego na poziomie min B2/C1
Języka angielskiego na poziomie B2

Zapraszamy do przesyłania CV na jobs@personnelandmedia.com
Prosimy w tytule wpisać Norweski – Junior Process Officer

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.