Nieruchomość z linią brzegową jeziora

Szczegóły ogłoszenia

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca, z bajkowym widokiem na jezioro i z możliwością zabudowy – to trafiliście na idealną ofertę!
Chojnickie Biuro Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z bezpośrednim dostępem do Jeziora Wielkiego Cekcyńskiego.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej 1,1998 ha, (składająca się z dwóch działek)  zlokalizowana w miejscowości Cekcyn, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie Cekcyn, w samym sercu Borów Tucholskich.
Powyższa nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego zblokowanego z garażem. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 400 m2. Została zaprojektowana nowoczesna i bardzo oryginalna koncepcja budowy domu – wizualizacja dołączona do oferty.
Teren bez nasadzeń, równy, skąd rozciąga się urokliwy widok na jezioro.
Dostępne media: woda, kanalizacja oraz prąd w drodze głównej.
W najbliższej okolicy znajduje się rozproszona zabudowa jednorodzinna lub letniskowa co zapewnia spokój.
Nieruchomość z jednej strony graniczy z jeziorem, do którego jej właściciel ma bezpośredni dostęp (możliwość zrobienia pomostu bądź „prywatnej” plaży).
Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.
Działka leżąca bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Cekcyńskim, zainteresuje kogoś, kto z daleka od zgiełku miasta, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem.
Cekcyn to miejscowość turystyczna położona w sąsiedztwie Borów Tucholskich, między Tucholą (12 km) a Bydgoszczą (56 km). Atrakcją Cekcyna jest Jezioro Wielkie Cekcyńskie, gdzie wydzielono strzeżone kąpielisko, a w jego pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego. Ważnym atutem turystycznym gminy jest ponadto jej położenie w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego.
Oferta nr CH2105-0046
www.chbn.pl
Działka z linią brzegową jeziora, wydane warunki zabudowy, centrum Borów Tucholskich!!
Zadzwoń i umów się na prezentację!!!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 720... 720092092Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry