Nero, do adopcji, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

Nero mieszka w Warszawie i zachowuje się bardzo, bardzo dobrze. Nero to 5 letni pies, który szuka domu. Cudowne stworzenie, które straciło dom na skutek złego splotu zdarzeń nie ze swojej winy. Pies domowy, czysty, dobrze wychowany. Umie spokojnie przesypiać czas kiedy opiekunowie są w pracy. Bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi w tym do dzieci. Niestety czasem nie spodoba mu się jakiś inny czterołapek ale nie przesadza z agresywnymi zachowaniami. Nie lubi małych szczekaczy. Nie toleruje kotów. Umie podróżować autem. Wspaniale spaceruje na smyczy, zna podstawowe komendy. Nie jest typem sportowca i nigdy nim nie będzie, to pies stateczny lubi pobiegać lecz we własnym tempie. Nie toleruje karmy z kurczakiem. Jest zdrowy, wykastrowany i gotów do adopcji.
Kontakt 503305077 Aga 535955515
PROSIMY ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM DLA Nero ! W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypełnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. c Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat.
Szukamy, Pomóż udostępnij, Daj Dom Tymczasowy ! Kontakt 503305077 Jeśli chciałbyś wpłacić "grosik" na hotelowanie Nero będziemy Ci bardzo wdzięczni. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia z dopiskiem Nero STOWARZYSZENIE AMSTAFFY NICZYJE ul. Biwakowa 62 93-469 Łódź Konto: PL-60 1140 200 4 0000 32 02 7904 199 5 Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK PayPal aszubert małpa op.pl
Szukamy także domu tymczasowego bez innych zwierząt Zapewniamy pełną pomoc weterynaryjna, behawioralną i bytową.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry