Nauka jazdy na nartach, jak za darmo!

Szczegóły ogłoszenia

Cześć, czołem!
Jeśli zawsze chciałeś się nauczyć jeździć na nartach, ale brakowało Ci odwagi, pieniędzy, czy czegoś tam jeszcze? Jesteś z okolic Poznania i myślisz, żeby się wybrać w najbliższym czasie w góry? Lubisz spontaniczne decyzje? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, bo mam dla Ciebie ciekawą propozycję.
Mam na imię Hubert i jestem instruktorem narciarstwa alpejskiego. Jestem nim od roku 2019 i mam około 3 miesięczne doświadczenie w uczeniu innych jazdy na nartach.
Dzisiaj wychodzę z dosyć oryginalną propozycją, mianowicie chciałbym Ci zaoferować swoją naukę w zamian tylko i wyłącznie za pokrycie moich i Twoich kosztów.
Jak to wygląda? Standardowo lekcja 55 minutowa, to cena ok. 90- 110 zł (w zależności od szkółki), ja natomiast proponuje od 2-4 godzin nauki dziennie (z dnia na dzień będziemy zwiększać liczbę godzin) + wolna jazda (wedle naszych potrzeb).
Koszty po Twojej stronie tj. wypożyczenie dla Ciebie sprzętu (ja już mam), nasze dojazdy, koszty wyciągów (np. w Zieleńcu tj. 100zł/5h oraz 110zł/7h od osoby) oraz zakwaterowanie (nie mam żadnych wielkich wymogów, tylko musi być jakaś kuchnia). Wyżywienie pokrywam sobie sam.
Skąd taka oferta? Jestem początkującym instruktorem oraz w ciągu ostatnich 2 lat z uwagi na pracę za granicą po prostu nie jeździłem na nartach, dlatego najpierw chciałem sobie to odświeżyć.
Jestem otwarty na angielsko i hiszpańskojęzycznych interesantów.
Zainteresowała Cię moja oferta? Masz pytania? Dzwoń, a nie zwlekaj póki nie zamkną nam stoków!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... 502338274Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry