Nauczyciel języka angielskiego

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Edukacja Ropczyce

Szczegóły ogłoszenia

House of English to szkoła z 15 latem doświadczeniem, zatrudniająca już ponad 30 pracowników, w tym większość stałych etatowych. Współpracujemy z różnymi instutycjami i firmami, uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania i różne grupy wiekowe. Bardzo dobry dojazd do naszej siedziby z Rzeszowa czy Dębicy (max 20min samochodem), dobre połączenia komunikacyjne PKP lub busy.
                                      
 
nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
 
Zadania nauczyciela to przede wszystkim prowadzenie ciekawych i efektywnych zajęć z języka angielskiego w wybranych przez siebie grupach wiekowych i poziomowych, stacjonarnie w naszych siedzibach, jak i w firmach z którymi współpracujemy i online. Pracujemy 8 godz dziennie / 40 godz tygodniowo - 5 dni - pełny etat -  z czego 25 to godziny dydaktyczne (prowadzenie lekcji) a pozostałe to przygotowanie do zajęć, poprawa testów, dokształcanie itd. Zależy nam na tym aby lektor nie zabierał pracy do domu a wszelkie zadania wykonywał w czasie godzin pracy. Zastępstwa lub dodatkowe godziny są płatne jako nadgodziny. 
 
Wymagamy wykształcenia kierunkowego, min licencjat filologii angielskiej, doświadczenie mile widziane ale niekonieczne - prowadzimy college anglistów dla startujących nauczycieli gdzie pomagamy im rozwijać się praktycznie, Ciebie też nauczymy i udostępnimy Ci obserwację naszych najlepszych lektorów. Ważne abyś był/ była dyspozycyjny/a w ustalonych godzinach pracy. 
W zamian za udaną współpracę sprawimy, że praca nie będzie żmudnym obowiązkiem a ciekawą i rozwojową przygodą. Gwarantujemy stabilną umowę o pracę na dwa lata lub na czas nieokreślony na pełnym etacie przy 25 lekcjach tygodniowo, dodatki za zastępstwa i nadgodziny, premie za ciekawe pomysły i magnes przyciągający klientów uwielbiających lekcje z Tobą i co ważne, pełne składki i płatne urlopy. Twoja pensja może sięgnąć nawet 5000zł i więcej. Inwestujemy w rozwój lektorów, szkolimy ich i motywujemy do bycia najlepszymi.3500tyś za 25 godzin dydaktycznych plus dodatki
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 172... 172227096Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry