Szczegóły ogłoszenia

Syndyk Indata S.A. w upadłości sprzeda z wolnej ręki , na podstawie postanowienia Sędziego -komisarza z dnia 19.02.2020r. ruchomości ( samochód, sprzęt komputerowy ),prawa majątkowe . Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 sierpnia 2020r. włącznie , listownie lub osobiście ( w godz. 10-17 ) na adres : Biuro Syndyka, Al.Solidarności 155 lok. 6 w zamkniętych kopertach z dopiskiem " Oferta" .
Oferta powinna zawierać dokładne dane oferenta ( w tym e-mail i/lub telefon do kontaktu ), a oferowane ceny za poszczególne składniki nie mogą być niższe od cen wywoławczych.
W przypadku złożenia więcej niż jednej oferty na dany składnik , wszyscy pozostali oferenci zostaną o tym poinformowani , a umowa sprzedaży zostanie zawarta z osobą proponującą najwyższą cenę.
Kupujący zobowiązani są wpłacić całą zaoferowana cenę przed podpisaniem umowy sprzedaży. Koszty związane z zwarciem umów ponoszą kupujący.
Kontakt w sprawie sprzedawanych ruchomości i ich oględzin - tel. 784909059,

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 784... 784909059Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry