Mosad, do adopcji, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

???????????????????? ???????????????????? ???????????????????? Kontakt 503305077 lub 661037223 ???????????????????? ???????????????????? ????????????????????
Śmierć właściciela spowodowała rozpoczęcie pozukiwań nowego doa Mosada. Przedstawiamy Państwu opis psiaka stworzony przez dalszą rodzine psa.
Mosad, 6 letni dog argentyński, zaczipowany, wykastrowany. Pies nie wykazuje agresji wobec człowieka. Nie broni zasobów. Jest nauczony zostawać sam w domu. Pozostawiony na czas wyjścia do pracy nie brudzi nie wokalizuje. Na spacerach do napotkanych psów podchodzi z ciekawością- wita się i jest gotowy do zabawy. Bywały jednak sytuacje spięcia z innym psem- najprawdopodobniej w sytuacji, w której Mosad był poddenerwowany/ niepewny lub drugi pies był zbyt dominujący. W domu powinien być jedynym zwierzęciem. Może dogadałby się z suką albo jakimś spokojnym i wyważonym psem ale gwarancji na to nie ma. Mieszkał z kotami. Nie jest ich miłośnikiem i potrafi być mało delikatny ale wszystkie koty przeżyły. Koty podwórkowe goni. Jak zresztą wszystko inne co się rusza i ucieka. Mieszkał z dzieckiem- z początku podchodził z dystansem. Potem była już sztama. Mosad jest bardzo cierpliwy i potrafił dzielnie znosić dziecięce dowody miłości. Nie potrafi bawić się zabawkami. Chętny do zabaw węchowych- bardzo lubi węszyć ???? potrzebuje dużo ruchu. Na spacerach potrafi ciągnąć- potrzeba z nim popracować nad tym jak kulturalnie wychodzić na spacer. Ale za smaczki chętnie się wszystkiego nauczy. Obecnie zdarza mu się utykać na tylną łapę- jesteśmy przed wizytą u ortopedy. Jest kanapowcem. Lubi się łasić, tarmosić oraz wszystko i wszystkich wylizać. Jest strasznym łasuchem- wychodząc z domu trzeba przed nim dobrze zabezpieczyć szafki z jedzeniem lub kosz na śmieci bo potrafi się do nich dobrać. Mosad jest wspaniałym psem, który potrzebuje dużo ciepła i miłości. Potrzebuje osoby, która będzie miała czas nad nim popracować jednocześnie dając mu to czego mu najbardziej potrzeba. Nie jest miłośnikiem długiej jazdy samochodem. gdy wsiądzie nie dramatyzuje.
Pies przebywa u rodziny w Gdańsku i szuka nowego domu, który pokocha psiaka tak mocno jak Jego zmarły właściciel .
Kontakt 503305077
W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypelnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
???????????????????? ???????????????????? ???????????????????? Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat. ???????????????????? ???????????????????? ????????????????????

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry