Mora, do adopcji, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

Mora trafiła do nas w słabej kondycji, powolutku dochodzi do siebie. Mora to prawdziwy przytulas i kanapowiec. W stosunku do małych piesków zachowuje się na chwilę obecną ok, większe psiaki budzą w niej respekt. Umie spacerować na smyczy, jednak potrafi solidnie pociągnąć. Na spacerach bywa nadpobudliwa, przeszkadzają Jej zewnętrzne bodźce, które ją zaskakują. Generalnie jest psem lękliwym. W domu pozostaje bez problemu, pod nieobecność śpi, jest grzeczna , nie szczeka , nie niszczy. Mora umie otwierać sobie drzwi. Dzieciaki jak najbardziej na tak. Mora jest pieskiem dojrzałym lecz bardzo żywiołowym. Nasza nowa podopieczna nie jest psem z problemami alergicznymi. Na ten moment nadal się poznajemy, są to pierwsze obserwacje , dom tymczasowy obecnie pracuje na właściwymi zachowaniami. Morka ma już chęć na szukanie domu lecz może już dziś skradła Twoje serce? Jeśli tak zadzwoń koniecznie kontakt 503305077 Sunia przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu.

W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypełnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat.

Szukamy, Pomóż udostępnij,Jeśli chciałbyś wpłacić "grosik" na naszych podopiecznych będziemy Ci bardzo wdzięczni. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia z dopiskiem Nero STOWARZYSZENIE AMSTAFFY NICZYJE ul. Biwakowa 62 93-469 Łódź Konto: PL-60 1140 200 4 0000 32 02 7904 199 5 Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK PayPal aszubert małpa op.pl
Szukamy także domu tymczasowego bez innych zwierząt Zapewniamy pełną pomoc weterynaryjna, behawioralną i bytową.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry