Jesteś monterem klimatyzacji? Chcesz pracować w Kielcach? Teraz możesz. Czeka naprawdę fajna praca. Specjalizujemy się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych. Zajęcie to pochłania nas już od 20 lat. Jesteśmy profesjonalistami.
Jeśli też się do nich zaliczasz, aplikuj na stanowisko:

Monter klimatyzacji

Twoje zadania:
- montaż instalacji klimatyzacji w budynkach.

Dołącz do nas, jeśli:
- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
- masz chęci do pracy.

Zgłaszając się, zyskujesz szansę na:
- zarobek w wysokości 73 200 zł *
- umowę o pracę,
- zajęcie na cały rok – dajemy gwarancję całorocznej współpracy,
- pracę w znanym, lubianym przez Ciebie mieście - Kielcach,
- 8- godzinny tryb pracy - resztę dnia poświęcisz na wypoczynek,
- pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
- imprezy integracyjne w doborowym towarzystwie – będzie się działo.

Nie zapomnij zadzwonić, zanim wybierzesz się na imprezę.
Czekam niecierpliwie: 518 200 962.