MONTER instalacji fotowoltaicznych

Jobs Experts Sp. z o.o. – dla naszego kontrahenta z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. Poszukujemy:

Stanowisko Monter instalacji fotowoltaicznych
Lokalizacja: Tychy / woj. śląskie

WYMAGANIA:
Zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;
Gotowość do pracy w terenie – wyjazdy tygodniowe lub dłuższe
Mile widziane prawo jazdy kat. B;
Mile widziane wykształcenie techniczne i/lub elektryczne;
Mile widziana wiedza i doświadczenie w montażu instalacji PV;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Montaż konstrukcji pod panele
Montaż paneli
Okablowanie instalacji

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
Wynagrodzenie netto od 3500 do 5000 zł
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 12 każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.