Montaż filmów z imprez w 4K - Studio Montażowe FIRMA

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnego Studia Montażowego. Jeśli jesteś kamerzystą, masz firmę, nie masz czasu montować filmów, to ta oferta jest dla Ciebie. 

Nasze Studio podejmie się montażu filmów ( śluby, wesela, imprezy rodzinne i inne ). Realizujemy montaż w rozdzielczości nawet 4K. Realizacja całkowicie zdalna. Wszystko ustalamy telefonicznie, lub mailowo. Czas realizacji zależny od obciążenia, jednak przy stałej współpracy Twoja Firma będzie miała pierwszeństwo wykonana projektu. Posiadamy pełne prawa do utworów muzycznych, odpowiednie wtyczki od RED GIANT, wykonujemy korekty kolorów i profesjonalny Color Grading ( jeśli jest wymagany ). Montaż odbywa się na profesjonalnych maszynach z procesorami AMD i kartami NVIDIA. 

Materiał wysyłasz do nas przez internet. Jeśli nie korzystasz z własnych serwerów otrzymasz od nas wskazówki, a nawet dostęp do naszych serwerów, aby współpraca od strony technicznej nie była problematyczna.  Tą samą drogą wysyłamy do Ciebie gotowy film w kilku rozdzielczościach i jeśli jest taka potrzeba - kodowany różnymi kodekami. Również nowym kodekiem do 4K H.265

Zapraszamy do współpracy kamerzystów, firmy obsługujące wesela itd. Więcej informacji na naszej oficjalnej stronie!

https://www.ciezkowski.com.pl/studio-montazowe

Masz pytania? Zadzwoń chętnie wszystko Ci wyjaśnimy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 730... 730826288Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry