Szczegóły ogłoszenia

Profesjonalny montaż anten naziemnych i satelitarnych:NC+,- CYFROWY POLSAT-.REGULACJE-USTAWIENIA, POPRAWKI, NAPRAWY, wstępna ekspertyza.WAŻNE przed zakupem zestawu np: NC+, POLSAT CYFROWY, warto sprawdzić czy istnieje możliwość instalacji na Państwa posesji czy budynku by później ustrzec się problemu związanego z umową i ewentualnego jej rozwiązania co nie jest takie proste przed upływem okresu na jaki została zawarta, najczęściej to minimum 12 miesięcy.
*

Multiroom NC+ montaż i konfiguracja do sześciu dekoderów

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI POZNAŃ I OKOLICE

Montuję anteny od 2000r. Wszystkie prace wykonuję z użyciem profesjonalnego sprzętu. Pomiar sygnału z uwzględnieniem wszystkich jego parametrów (współczynnik błędu modulacji-MER, bitowa stopa błędu-BER itp.). Jeśli chcesz zamontować antenę satelitarną, antenę do odbioru programów z nadajników naziemnych (DVBT), przywrócić sygnał w istniejącej instalacji lub po prostu ustawić swoją antenę zadzwoń do mnie!

Pracuję od poniedziałku do soboty, od 8:00 do 22:00

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 886... 886204048Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry