Mimik, amstaff, adopcja, Amstaffy Niczyje

Szczegóły ogłoszenia

Mimik to 3letni kawaler który trafił do nas w ubiegłą sobotę (20.06) więc dopiero się poznajemy. Nasze pierwsze wrażenia co do tego psiaka rokują bardzo dobrze. Mimik nie wykazuje agresywnych zachowań. To psiak u którego w pierwszej chwili rzucają się w oczy dwie rzeczy, charakterystyczne i bardzo oryginalne spojrzenie oraz parę kilo nadwagi. Mimik to taki nie uważny słonik który jest mało delikatny, ale ma w sobie bardzo dużo uroku i zdecydowanie nadrabia pociesznym charakterem. Na chwilę obecną jego kontakty z psami wyglądają poprawnie, chociaż będziemy je dalej wnikliwie sprawdzać. W hoteliku na spacerach biega swobodnie z suczkami w typie owczarka niemieckiego. Szybko łapie fajny kontakt z dorosłymi osobami, natomiast w towarzystwie dzieci jest troszkę za bardzo podekscytowany i na pewno trzeba będzie nad tym popracować. Bardzo chętnie zawiązuje zabawę z nowymi osobami bez względu czy to aportowanie piłeczki czy zabawa szarpakiem. Nasz podopieczny w ostatnim czasie ( kiedyś mieszkał w domu) był psem podwórkowym ale w boksie nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem czystości co również jest zdecydowanym plusem tego przystojniaka. Pies przebywa w Łodzi.
W przypadku adopcji stałej obowiązuje pełna procedura adopcyjna. wypełnienie ankiety przedadopcyjnej , wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja krok po kroku. 1. Akceptacja decyzji o adopcji psa przez całą rodzinę. 2. Wybór psa. 3. Wypełnienie ankiety na stronie fb w przypiętym poście adopcje krok po kroku 4. Czekaj cierpliwie na kontakt z naszej strony. Podejmując decyzję o adopcji psa, przyszły opiekun powinien przeanalizować swój styl życia, warunki domowe i materialne, wyszukać dla siebie i swojej rodziny psa najodpowiedniejszego. Decyzję względem akceptacji psa podejmują wszyscy członkowie rodziny, cała bowiem rodzina będzie uczestniczyła w jego życiu i stanie się on członkiem Waszej rodziny na kilka, kilkanaście lat.
Szukamy, Pomóż udostępnij,Jeśli chciałbyś wpłacić "grosik" na naszych podopiecznych będziemy Ci bardzo wdzięczni. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia z dopiskiem Mimij STOWARZYSZENIE AMSTAFFY NICZYJE ul. Biwakowa 62 93-469 Łódź Konto: PL-60 1140 200 4 0000 32 02 7904 199 5 Kod SWIFT mBank: BREXPLPWMBK PayPal aszubertmałpaop.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 503... 503305077Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry