MIESZKANIE KRAKÓW 44 m2, ul. Gajowa 17/1, CICHA OKOLIC

Szczegóły ogłoszenia

OPIS MIESZKANIA: KRAKÓW, Ul. GAJOWA 17/1

Kontakt:
barbara . koszalka @ neostrada . pl
tel: 500 - pokaż numer telefonu -

Wszystkie zdjęcia na: www.drive.google.com/drive/folders/1j12AEomJtnvnCuNdQ4_SS3KoDreWLRiZ

Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 44 m2 jest położone na parterze domu mieszkalnego w zabudowie szeregowej o nadanym numerze 17 przy ul. Gajowej w Krakowie (Borek Fałęcki). Składa się z: wiatrołapu, kuchnio- jadalni, pokoju dziennego (sypialni) oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (kuchenka gazowa, lodówka, pralka, piec dwufunkcyjny na gaz, c.o. i wodę ciepłą użytkową, mały bojler elektryczny dla ciepłej wody użytkowej w kuchni). Ogrzewanie mieszkania zapewniają grzejniki naścienne oraz ogrzewania podłogowe, zasilane z pieca gazowego C.O.. Woda ciepła użytkowa jest zasilana tymże piecem na gaz. W pokoju dziennym jest kominek, który ze względu na aktualnie obowiązujące przepisy, może być używany tylko z zastosowaniem paliwa ekologicznego.

Dom nr 17 jest domem trzykondygnacyjnym. Mieszkanie położone na piętrze i poddaszu w domu nr 17 ma odrębne wejście.

Do mieszkania są przypisane 2 miejsca postojowe, zlokalizowane jedno za drugim, które mogą pomieścić „sekwencyjnie” dwa samochody. Symetrycznie do miejsc postojowych dla mieszkania położonego na parterze, są przypisane miejsca postojowe dla mieszkania „górnego” (położonego na piętrze i poddaszu). W domku ogrodnika można przechować 2 rowery. Posesja jest ogrodzona. Miłe sąsiedztwo. Ulica cicha („ślepa”), położona w odległości 5,5 kilometra od Wawelu.

Dom mieszkalny nr 17 w zabudowie szeregowej, położony jest w spokojnej okolicy (ulica Gajowa jest ulicą kończącą się „ślepo”). W bliskiej odległości (około 250 metrów) jest Biedronka i delikatesy Market Point. W odległości około 300 metrów jest poczta. Przy sklepie Market Point jest paczkomat In postu. Przy Biedronce znajdują się 2 apteki oraz 2 przychodnie lekarskie. W odległości około 200 metrów znajduje się pizzeria Rewolucja, zaś przy ul. Kościuszkowców, w odległości około 350 metrów można kupić dania domowej roboty kuchni tradycyjnej. Po drugiej stronie ul. Zakopiańskiej, w odległości około 900 metrów, znajduje się C.H. Zakopianka, Cinema City, Castorama i ponad 30 innych sklepów.

W obrębie mieszkania obowiązuje zakaz przebywania zwierząt oraz zakaz palenia.

Podpisujemy umowę najmu okazjonalnego na minimum rok. Czynsz comiesięczny to kwota 1.350 złotych. Co miesiąc płatna zaliczka za zużycie mediów (prąd, gaz, woda i odprowadzenie ścieków, wywóz śmieci) w wysokości 400 złotych. Rozliczenie za realne zużycie mediów, na podstawie odczytu liczników, jest dokonywane co 3 miesiące.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... 500262255Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry