Menadżer ds. Sprzedaży i Marketingu

Szczegóły ogłoszenia

Jesteśmy grupą restauracji zlokalizowanych w ścisłym centrum Starego Miasta w Gdańsku. 
Nasze restauracje to niezwykłe i klimatyczne miejsca stworzone z pasji do dobrej kuchni, doskonałego czeskiego piwa i biesiad w gronie przyjaciół.
Nasza filozofia i pasja tworzenia miejsc niezwykłych przekłada się także na styl prowadzenia i zarządzania restauracjami.

Pracownicy są dla nas największą wartością, dlatego wkładamy wiele wysiłku i pracy aby współtworzyć i doskonalić nasz restauracyjny team. Gastronomia to branża, w której atmosfera jest jednym z najważniejszych elementów tworzących doskonałą restaurację.
Restauracja to nie tylko pasja gotowania, to ludzie, tylko świetnie dobrany i zgrany zespół zagwarantuje odpowiednią atmosferę w restauracji. Oto nasz przepis na sukces.
 

MENADŻER DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU 
 
Poszukujemy osób, które dobrze czują się w zespole, cenią sobie dobre i zdrowe środowisko pracy i umieją je tworzyć jednocześnie zarządzając i współtworząc team.
Jeśli jesteś osobą konkretną, rzeczową, dobrze radzącą sobie z wielozadaniowością, a nade wszystko interesujesz się trendami w branży gastronomicznej, lubisz trzymać rękę na plusie oraz jesteś otwarty na nowe pomysły i nie boisz się ich proponować - zdecydowanie chcemy Cię poznać!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami,
 • planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych jak badania rynku,  zarządzanie produktem, merchandising, podejmowanie niekonwencjonalnych działań marketingowych, analiza i zarządzanie danymi celem lepszego adresowania oferty, ewaluacja działań marketingowych,
 • ustalanie celów promocyjnych,
 • nadzór nad działaniami PR,
 • opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu handlowego, ustalanie budżetów sprzedaży,
 • nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.),
 • nadzór nad stronami internetowymi restauracji i social marketingiem;
WYMAGANIA:
 • znajomość rynku i specyfiki branży gastronomicznej,
 • wymagane doświadczenie w sprzedaży usług gastronomicznych – 3 lata,
 • zdolności strategiczne, sprzedażowe, komercyjne, negocjacyjne i komunikacyjne,
 • praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej,
 • samodzielność w działaniu, determinacja i samodyscyplina,
 • dyspozycyjność i gotowość do pracy także w weekendy,
 • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
OFERUJEMY:
 • umowę o pracę / umowę zlecenie,
 • realny, atrakcyjny system premiowy,
 • pracę wśród pasjonatów i ekspertów w swoim fachu,
 • szkolenia i kursy doskonalące,
 • pracę w stabilnej firmie, tworzącej grupę restauracyjną bez korporacyjnego reżimu,
 • pracę w młodym zespole i spokojnej atmosferze,
 • dużą swobodę w organizacji pracy,
 
Wynagrodzenie dostosujemy do Twojego doświadczenia i zaangażowania.
Nasz zespół to grupa pasjonatów, praca u nas po prostu wciąga!
 
TERŚĆ INFORMACJI DOT. RODO I ZGÓD NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH :
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Al Ponte Sp. z o.o. s.k.  z siedzibą w Gdańsku przy ul. Garbary 1 adres e-mail: biuro@alponte.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Wszyscy nasi dostawcy mają siedziby w Polsce/w Unii Europejskiej.
Informujemy, że w każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail biuro@alponte.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Informujemy, że masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Prosimy o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Al Ponte Sp. zo.o. s.k., 80-827 Gdańsk, ul. Garbary 1, NIP: 5833270507
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 690... 690619003Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry