Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce wykonywania pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
- Diagnostyka samochodowa – mechanika/elektronika,
- Naprawy samochodów głównie marki BMW oraz różne inne marki

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe (o kierunku samochodowym),
- Umiejętność diagnozowania uszkodzeń oraz ich naprawy,
- Doświadczenie na stanowisku Mechanika samochodowego,
- Wiedza dotycząca budowy samochodów,
- Prawo jazdy kat. B,
- Doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika,
- Dokładność, staranność i rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat),
- Pracę od poniedziałku do piątku od godz. 8.00- 16.00,
- Atrakcyjny system wynagrodzeń,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość pracy w nowoczesnej Firmie ukierunkowanej na rozwój swoich pracowników

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Mechanik samochodowy - Gdynia lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.