Szczegóły ogłoszenia

Instytut Podologiczny wykonuje szereg zbiegów pielęgnacyjno  – leczniczych. Jako specjaliści w dziedzinie podologi oferujemy kompleksowe usługi, których celem jest poprawienie komfortu życia naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę szkoleniową dla początkujących jak  i doświadczonych podologów. Możesz liczyć tutaj na wsparcie doświadczonych podologów, specjlistów z pasją i holistycznym podejściem  kyórzy zadbają o profilaktykę Twoich stóp. Oferujemy pomoc zarówno osobom z takimi zmianami jak modzele, odciski czy wrastające paznokcie, jak również osobom z tzw. grup ryzyka tj. diabetykom, chorym na hemofilię, osobom po wylewach i innym. Nasi specjaliści ściśle współpracują z lekarzami różnych specjalizacji:  diabetologiem, dermatologiem, chirurgiem, ortopedą a także rehabilitantami i fizjoterapeutami. Oferujemy profesjonalne podejście w leczeniu brodawek czy kurzajek na stopach, haluksów, wrastających paznokci, jak również stopy cukrzycowej. Wykonujemy leczniczy pedicure, rekonstrukcje paznokci, zabiegi na pękających piętach i rozpadlinach skórnych. Oferujemy pomoc w leczeniu nadmiernej potliwości stóp, założenie klamry na wrastające paznokcie, a także doradztwo w wyborze najlepszego obuwia oraz wkładek ortopedycznych do butów.
Zauważyłeś niepokojące objawy? Szukasz specjalisty dla dziecka, a może dla dorosłego diabetyka? Doskonale trafiłes.  Zapraszamy na konsultacje w jednym z naszych gabinetów podologicznych. 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 664... 664224576Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry