Masaż uzdrawiający dusze i ciało

Szczegóły ogłoszenia

Każde cierpienie czy agresja rozwala nasze ciało energetyczne. Strach powoduje przyłączanie się negatywnych istot, które czerpią z nas energię. Życie w cywilizacji nakłada różnego rodzaju pieczęcie oraz implanty, które kontrolują nasze emocje. 

Jeżeli Twojemu życiu towarzyszyło dużo doświadczeń, które uznajesz za negatywne to najwyższy czas, by przyjść do mnie na rytuał odesłania wszystkiego, co Ci nie służy, by na nowo się odrodzić i połączyć ze swoją duszą. Zapraszam Ciebie na magiczną podróż do wnętrza siebie, by zobaczyć jak wspaniałą istota jesteś. Odkryj swoją moc i uzdrów połączenia rodowe. Stań się kompletnością i jednością ze wszechświatem.

Podczas zabiegu usuwam połączenia, które czerpią z ciebie energię, wyciągam implanty energetyczne założone przez inne cywilizacje. Usuwam pieczęci religijne lub inne. Odprowadzam energię śmierci. Uzdrawiam połączenia rodowe i pokazuje Tobie, jak połączyć się ze swoją dusza i poczuć miłość w sobie.

Po zabiegu poczujesz różnice. Poczujesz lekkość i ulgę. Zaczniesz emanować inna wibracją. Twoje czakry będą prawidłowo funkcjonować i przepuszczać energię. Pokaże Ci podczas krótkiej Medytacji jak łączyć się z Ziemią i transformacja negatywna energię w uzdrowienie dla Ziemi oraz jak łączyć się ze Źródłem kosmosu oraz Źródłem które masz w sobie. 
Zapraszam Cię na niezwykła ceremonię, która odmieni Twoje spostrzeganie rzeczywistości. Pozwól sobie doświadczyć magii Twojego życia.
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 668... 668956119Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry