To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszam na Świątynny Masaż Lomi Lomi Nui.

Lomi Lomi Nui to rdzenny masaż hawajski. Często mówi się o nim, że jest to masaż kochających dłoni. Ciało traktowane jest jak świątynia jego Ducha. W takich warunkach najszybciej wracamy do siebie. Ciało, umysł i dusza zaczynają się ze sobą harmonijnie komunikować. W tradycyjnym wydaniu masaż ten odbywał się na kamiennym ołtarzu w świątyni i mógł trwać nawet kilka dni. Jego celem było oczyszczenie duchowe i zapewnienie równowagi wewnętrznej. Masażowi poddawano się w ważnych życiowo momentach, np. przed podjęciem istotnej decyzji. W trakcie ceremonii odbywały się wielogłosowe śpiewy oraz tańce hula. Obecnie masaż ten trwa około 120 minut

Masaż obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go dłońmi i przedramionami z zastosowaniem ciepłego olejku.. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji i odprężenia. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów. Momentami jest dość intensywny, ale nie sprawia bólu. Wspomaga przemianę materii i stymuluje układ trawienny do intensywnej pracy, przyspieszając redukcję tkanki tłuszczowej. Poprawia krążenie limfy i krwi, stymuluje do działania i znakomicie poprawia samopoczucie.

Hawajczycy bardzo dobrze wiedzieli, że zrelaksowane ciało, to zdrowe ciało. Poprzez masaż możemy wpływać na stan naszego umysłu i na połączenie z naszą duchową istotą. Rozluźniając ciało, pośrednio wpływamy na mózg i połączenia neuronalne. Poczucie relaksu w ciele sprawia, że do wielu spraw możemy nabrać większego dystansu. Masaż ten może być świetnym sposobem na poszerzanie horyzontów naszej świadomości. Podczas masażu lomi lomi tworzy się przestrzeń, dzięki której można wsłuchać się w szept swojej duszy i poradzić się intuicji.

Masaż lomi lomi Nui to rytuał, który może wspierać realizowanie naszych intencji. Dlatego dobrze wiedzieć, dlaczego kładziemy się na stole. Warto zadać sobie pytanie, na co chcemy się otworzyć w swoim życiu. Żeby mogło przyjść coś nowego, trzeba uwolnić to, co stare. Każda zmiana zaczyna się w nas. Podniesienie poziomu energii, poprawa jej przepływu, transformacja struktur energetycznych naszego ciała w połączeniu z intencją i wiarą mogą działać cuda. Lomi jest potężnym narzędziem, jeśli potrzebujemy zmiany, szukamy inspiracji, wchodzimy w nowy etap w swoim życiu lub gdy mamy podjąć jakąś ważną decyzję.

Masaż odbywa się przy świecach i relaksującej muzyce.

Ok. 1,5h – 100zł
Ok. 2,5h – 150zł

Masaż wykonuję w Lublinie. Dokładny adres podam telefonicznie.
Istnieje możliwość dojazdu do klienta jeśli jesteś w stanie zapewnić odpowiednią przestrzeń i temperaturę pomieszczenia.

Kontakt pod numerem 502210641 / Paweł

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... 502210641Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry